Успіхи юних борців

Юні борці Дубенщини в Рівному завоювали всі призові місця
9 грудня в м Рівному відбулася відкрита першість обласної ДЮСШ №5 з вільної боротьби серед молодших юнаків.
В змаганнях прийняли участь юні борці Житомирської, Волинської, Хмельницької, Тернопільської та Рівненської областей, загальною кількістю сто п’ять учасників. Успішно на цих змаганнях виступили вихованці районної спортивної школи та міського будинку дітей та молоді, завоювавши одну золоту, одну срібну та одну бронзову медаль. Справжніми героями цих змагань стали учень ЗОШ №3, десятирічний Вадим Бурлака, який вигравши п’ять поєдинків став чемпіоном у ваговій категорії (32 кг) та учень школи-садка восьмирічний Ілля Климчук, який вигравши чотири поєдинки став срібним призером у ваговій категорії (26кг), поступившись у фіналі досвідченому рівнянину, багаторазовому призеру всеукраїнських змагань Іллі Білоусу. Бронзовим призером став вихованець Варковицької гімназії Михайло Токмаков (47 кг). Всі вони є вихованцями тренера Степана Ілюся.