Учасник АТО, що отримав інвалідність, придбав житло за державний кошт

Учасник АТО з Дубенщини отримав кошти від держави на житло
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 р. № 719 «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов» призначено грошову компенсацію за належне для отримання жиле приміщення для інваліда війни ІІ групи.
22.12.2017 року з державного бюджету надійшли кошти грошової компенсації на придбання житла Ігнатенку Валерію Леонідовичу, інваліду війни ІІ групи із числа учасників АТО. Управління праці та соціального захисту населення Дубенської райдержадміністрації спрямувало кошти державної субвенції на виплату грошової компенсації для придбання житла на спеціальний рахунок в сумі 893,1 тис. грн., відкритий Ігнатенком В. Л. у відділенні АТ «Ощадбанк» у м. Дубно, повідомляють у Дубенській РДА.
Відповідно до вимог Порядку виплати зазначеної грошової компенсації, сім’я учасника АТО самостійно використовує призначену їм грошову компенсацію на придбання житла в будь-якому населеному пункті на території України.
4 січня 2018 року Ігнатенком В.Л. був підписаний договір на придбання  квартири у м. Рівне.
На даний час за кошти державної субвенції придбали житло 2 сім’ї загиблих учасників АТО та 1 інвалід війни із числа учасників АТО.

(489)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.