У комуненергії попереджають: без лічильників тепло не постачатимуть

У Дубнокомуненергії попереджають про необхідність встановлення лічильників
У зв’язку з набранням чинності Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (надалі-Закон) та для забезпечення державної політики у сфері реалізації ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів комунальне підприємство «Дубнокомуненергія» Дубенської міської ради (оператор зовнішніх інженерних мереж) інформує споживачів (власників, співвласників будівель), які отримують послуги з постачання теплової енергії про зобов’язання оснащення будівель вузлами комерційного обліку і про намір встановити такий вузол, вартість такого встановлення, розмір та порядок сплати обумовлено вищевказаним Законом. Враховуючи ст.3 Закону власник (співвласники) будівлі отримавши повідомлення оператора зовнішніх інженерних мереж протягом двох місяців має право повідомити останнього (за своїм вибором) про: згоду на встановлення вузла комерційного обліку на запропонованих оператором зовнішніх інженерних мереж умовах; намір погодити з оператором зовнішніх інженерних мереж відмінні від запропонованих умови встановлення вузла комерційного обліку; намір самостійно обладнати будівлю вузлами комерційного обліку в установленому законодавством порядку.
У разі не обладнання будівлі вузлом комерційного обліку в установленому законодавством порядку, споживачі не будуть отримувати послуги з постачання теплової енергії.
Беручи до уваги вищезазначене просимо споживачів власників (співвласників) будівель, приміщень дотримуватися положень ст.3 Закону вчасно повідомляти комунальне підприємство «Дубнокомуненергія» про свої наміри стосовно обладнання будівель вузлами комерційного обліку. Додатково інформацію стосовно впровадження Закону споживачі можуть отримати в адміністративному приміщенні за адресою: м. Дубно, вул. Костянтина Острозького, 23

Адміністрація КП «Дубнокомуненергія»

(81)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.