У Дубні ремонтують каналізаційні, водопровідні мережі та готуються до зими

Комунальні підприємства готують місто до зими
За минулий тиждень комунальними підприємствами міста проведено значний обсяг робіт в ході підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 року, повідомляють у Дубенській міській раді. Працівниками підприємства «Дубноводоканал» відремонтовано 50 метрів водопровідних мереж та 30 метрів каналізаційних мереж. На контролі КП «Дубноводоканал» та УЖКГ перебуває будівництво водопровідних мереж в мікрорайоні Страклів-Волиця. Наразі вже прокладено більше 800 м. водогону в мікрорайоні Страклів, розпочато роботи в мікрорайоні Волиця. Також КП «Дубноводоканал» закуплено світильники для завершення робіт по влаштуванню зовнішнього освітлення вулиць і провулків мікрорайону військового містечка.
КП «ЦЖЕО «Житловик» розпочато роботи по ремонту каналізаційної системи в гуртожитку по вул. Грушевського, 168а. Підготовлено до роботи в осінньо-зимовий період 18 житлових будинків з оформленням паспортів та актів готовності.
КП «Дубнокомуненергія» завершено підготовку усіх семи котелень до опалювального періоду. На котельні  по вул. Грушевського, 170в завершується встановлення  димовідвідної труби (висота 32 метри). Придбано другий твердопаливний котел для встановлення та завершення реконструкції котельні.
КП «Зелене господарство» продовжуються роботи по викошуванню території парку афганців.

Дане фото не є прямою ілюстрацією до матеріалу

(0)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.