У Дубенському замку навчали створювати фото і відеоконтент

Навчися і зроби: у Дубні хендмейдерам і народним умільцям розповіли більше про продаж виробів онлайн
Цікавий навчальний тренінг на тему «Створення візуального контенту для товарів: фотографія та відео в домашніх умовах» відбувся у Палаці князів Любомирських Дубенського замку 11 березня. Майстер-клас був стартовим та входить до низки тренінгів, що відбудуться у Луцьку, Рівному, Бучі, Чернігові. Близько 30 ремісників, хендмейдерів та не тільки зібрались аби більше дізнатись про фотографію, просування своїх товарів, ресурси, де можна продати ручні вироби тощо.
Безкоштовно теоретичні та практичні аспекти демонстрував присутнім Євгеній Червоний, який фахово займається предметним фотографуванням. Спікер був керівником проекту «Актуальна оцифрована культурна спадщина» під час якого висвітлено онлайн колекції 6 музеїв України, та заступником директора з розвитку Музею народної архітектури та побуту за час роботи було відфотографовано і опубліковано понад 5000 експонатів онлайн. Пан Євген поділився з учасниками тренінгу секретами як покращити фото в домашніх умовах та дав поради щодо того як зробити так, щоб товар на світлині сподобався потенційному покупцю.

Захід проходив безкоштовно в рамках транскордонного україно-білоруського проекту «Розвиток традиційних народних ремесел як драйвер росту малого і середнього підприємництва та самозайнятості в прикордонних громадах», що отримав підтримку Територіальної співпраці країн Східного партнерства (http://eaptc.eu), що реалізується за кошти Європейського Союзу та за адміністрування GIZ. Навчально-практичний блок «Craft It! Навчися і зроби» спрямований на підвищення знань щодо просування хенд-мейд товарів на різноманітних торгових майданчиках в Інтернеті.
Взяти участь в тренінгах можна зареєструвавшись за посиланням bit.ly/polissyatrainings до 14 квітня (для другої хвилі).

(123)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.