Неділя , 21 Жовтень 2018Home » Мiсто » У День добровольця на фасаді військкомату з’явиться меморіальна дошка

У День добровольця на фасаді військкомату з’явиться меморіальна дошка

У Дубні відзначатимуть День українського добровольця
15 березня у Дубні з нагоди Дня українського добровольця з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України відбудуться наступні заходи:
      о 14.00 – відкриття меморіальної дошки дубенським добровольцям на фасаді Дубенського об’єднаного міського військового комісаріату;
      о 15.00 – міський тематично-мистецький захід до Дня українського добровольця «Хто, якщо не ми…» в Будинку дітей та молоді.
Запрошуємо до участі дубенських військовослужбовців-добровольців, представників громадськості, ЗМІ, жителів та гостей міста.

Оргкомітет

(94)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

У День добровольця на фасаді військкомату з’явиться меморіальна дошка Reviewed by on . У Дубні відзначатимуть День українського добровольця 15 березня у Дубні з нагоди Дня українського добровольця з метою вшанування мужності та героїзму захисників У Дубні відзначатимуть День українського добровольця 15 березня у Дубні з нагоди Дня українського добровольця з метою вшанування мужності та героїзму захисників Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.