Спортсмени з Львова, Тернополя та Волині з’їхались до Дубна

У Дубні пройшов Чемпіонат Рівненської області з багатоповторного жиму
Цієї суботи, 2 грудня, у Дубні відбувся Відкритий Чемпіонат Рівненської області з багатоповторного жиму. Організатори заходу – Федерація багатоповторного жиму України та відділ молоді, фізкультури та спорту Дубенської міської ради. В змаганнях взяли участь 25 спортсменів з міст Дубно, Львів, Тернопіль, Турійськ (Волинська обл..).
Відкриття змагань розпочалося вітальними словами президента федерації багатоповторного жиму України Богдана Костюка та організаторів заходу. Після виконання Гімну України учасники приступили до змагань. Змагання відбулися у кількох номінаціях – вага штанги 25 кг, 55 кг,75 кг і 100 кг. Серед жінок у вазі штанги 25 кг перемогу отримала Ірина Поліщук (м. Турійськ) виконавши 132 повторення, друге місце посіла Тетяна Парасюк (м. Дубно). Серед молоді до 23 років велася справжня боротьба у вазі штанги 55 кг. З чималим відривом перше місце посів Володимир Сидорчук (м. Дубно), виконавши 75 повторень. На друге місце п’єдесталу зійшов Назар Книш (м. Турійськ), а третім став Владислав Данелюк (м. Турійськ). Серед чоловіків у вазі штанги 55 кг Олександр Допта (м. Тернопіль), виконавши 84 повторення, отримав перемогу, другим став Юрій Логвинчук (м. Дубно), закрив трійку призерів Віталій Трипольський (м. Львів). В номінації 75 кг Андрій Книш (Волинська обл.) виконав 60 повторень та зайняв перше місце, другим став Василь Осійчук (м. Дубно), бронзову нагороду отримав Володимир Коноба (м. Дубно). Серед спортсменів, які вижимали 100 кг ідеальну техніку виконання продемонстрував Роман Ніколін (м. Львів) – 32 повторення, друге місце виборов Віктор Недашковський (м. Дубно), бронзову нагороду отримав Юрій Гамерник (м.Дубно). Серед ветеранів у вазі штанги 55 кг перше місце виборов Віталій Матвійчук (м. Дубно), друге Вадим Яковенко (м. Дубно), закрив трійку призерів Олександр Оніщук (м. Турійськ).

Особлива подяка власнику фітнес-центру «VICTORY GYM» Максиму Колошкіну за надану спонсорську допомогу переможцям та призерам, а також за допомогу у проведенні заходу. Також щиро дякуємо за спонсорську допомогу та гарні спортивні подарунки власнику магазину брендового одягу та взуття ON POINT Віталію Мрачковському та кожному учаснику, кожному глядачу за виявлений інтерес до багатоповторного жиму!