Спортсмени спортшколи привезли медалі з чемпіонату області

Борці Дубенської спортивної школи із чемпіонату повернулись із 5 медалями

В середині листопада у Рівному відбувся чемпіонат Рівненської області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. Успішно на цих змаганнях виступила команда Дубенського району, завоювавши одну золоту, одну срібну та три бронзові нагороди.

Найкраще з усіх борців виступив мирогощанець, кандидат в майстри спорту Ігор Максимчук (в категорії до 84 кг), який у фіналі переміг призера України Крупенка Сергія із Рокитного і став переможцем цих змагань. Срібним призером став Ляшук Захар з Мирогощі (в категорії до 125 кг). Бронзові нагороди дістались мирогощанцям Павлюку Роману (96 кг) та Андрійчуку Петру (84 кг). Всі вони є вихованцями тренера Василя Довгальця.

Директор районної спортивної школи Ілюсь І.С.