29 чемпіонів світу, 247 чемпіонів області – вихованці та наставники спортшколи (фото)

Дубенська районна школа святкує 15-річчя
Грамотами, кубками, медалями, подарунками, грошовими винагородами сьогодні, 8 лютого, нагороджували спортсменів Дубенщини та їхніх наставників, благодійників і працівників спорту. Вручення відзнак присвятили 15-річчю Дубенської районної дитячо-юнацької спортивної школи. З нагоди ювілею спортивна родина зібралась у приміщенні держадміністрації. З вітальним словом до присутніх звернулись голова адміністрації Юрій Парфенюк та заступник голови райради Андрій Бронський. Вони ж нагородили:
тренера-викладача Привільненського відділення районної спортивної школи Світлану Фірсову-Кондратюк та її вихованку Яну Тернюк;
майстра спорту зі змішаних єдиноборств, чемпіона області з боротьби «дзюдо» та «самбо» Степана Ілюся та його спортсменів: Сергія Надеіна, Вадима Бурлаку, Яну Кубик;

тренерів-викладачів Валерія Продуна, Василя Довгальця, Віталія Лахиту;
майстра спорту Василя Осійчука та його вихованку Ящук Ольгу;
заслуженого тренера України, майстра спорту міжнародного класу з веслування Леоніда Камлочука, майстра спорту міжнародного класу з веслування на байдарках і каное Віктора Недашковського;

майстра спорту зі змішаних єдиноборств Миколу Баблюка;
заступника директора спортивної школи, майстра спорту України Віктора Мушировського та його спортсменів Вікторію Петронюк, Андрія Алєксєєчкіна, Сергія Вальчука, Романа Мельничука, Миколу Білецького, Дмитра Грицюка;
заслуженого тренера України Леоніда Момотюка та майстрів спорту, що підготував тренер-викладач, Андрія Грицака, Миколу Фесюка, Юрія Чубаєвського, Івана Сердюка, кандидата у майстри спорту України Тараса Степанюка;
заслуженого тренера Анатолія Комягіна.

«У спортивній школі я почав працювати у 2008 році. Я виріс у спорті, я цим живу – це все моє. У сільській місцевості набагато важче залучити молодь до спорту і на це є кілька причин. Наприклад, я працюю в Іваннівському відділенні, у школі діти вчаться до 9 класу, а далі продовжують здобувати знання деінде. Тобто дитина тільки почала займатись спортом, їй треба розвиватись, а вона йде вчитись. Так само матеріальна база не така, як в місті. У сільській місцевості треба в першу чергу працювати, а тоді займатись спортом, – розповідає про тонкощі роботи Василь Осійчук. – Мене діти надихають, вони піднімають настрій, радіють моїм перемогам та вітають».

Хвилиною мовчання присутні вшанували Олександра Кириченка.
За високі спортивні досягнення та професіоналізм тренери-викладачі спортивної школи отримали відзнаки від голови обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Анатолія Соляра.

Створив районну спортивну школу при відділі з питань фізичної культури і спорту державної адміністрації Василь Грановський, а уже 11 років керівником закладу є відмінник освіти Ілюсь Іван. Він же отримував свідоцтво про присвоєння спортшколі 2 категорії.

«Завдяки попередньому директору, колективу і спортсменам наша школа сьогодні – одна з найкращих в області. Я не знаю спортивної школи, яка за 10 років показала такі високі результати, окрім обласної школи спортивної майстерності. Наші спортсмени за цей час 29 разів ставали чемпіонами світу, 22 рази – чемпіонами Європи, 36 – чемпіонами України, 247 разів – чемпіонами області. За 10 років підготовлено 11 майстрів спорту, 4 – міжнародного класу і цього року, надіємось будемо мати ще одного майстра спорту міжнародного класу», – розповів директор ДЮСШ.

Іван Степанович виховав не одне покоління спортсменів. Його вихованці й самі зараз тренують дітей. Наприклад, неодноразова чемпіонка, тренер Привільненського відділення Світлана Фірсова:
«У спортивній школі я викладаю недавно. За ці 3 роки показала досягнення як особисто, так і мої вихованці. Є дві неодноразові чемпіонки області – Тернюк Яна, Момотюк Дарина. Серед хлопців є багато призерів».

Слова подяки від колективу спортшколи лунали для спонсорів – тих, хто надає матеріальну допомогу спортсменам. За підтримку спорту, допомогу в організації заходів відзнаки отримали й представники влади, підприємці.
Святкову атмосферу доповнювали вокальні колективи, солісти та театральні групи Дубенського району.

Більше фото – на сторінці Інформаційного порталу м. Дубно у Facebook.

(384)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.