«Спалились» на третій крадіжці

крадіжкаУ Турковичах Дубенського району злодії тричі спільно викрали майже на 130 тисяч гривень

За те, що тричі спільно здійснювали крадіжки суд засудив мешканців с. Турковичі. 2 роки іспитового строку для неповнолітнього злодія та 2 роки 6 місяців іспитового строку з випробуванням для іншого, а також стягнути солідарно 2946 грн. 24 коп. витрат за проведення експертиз.

Ще у грудні 2014 року, злодії таємно, шляхом злому вхідних дверей, проникли в приміщення складу приватного підприємства «Братащук», що знаходиться по вул. Шевченка в с. Турковичі Дубенського району Рівненської області, звідки, викрали зерно сої на суму 21000 гривень, зерно гречки на суму 1600 гривень 00 копійок та зерно гірчиці на суму 720 гривень 00 копійок. Крім цього, вони викрали брезент розміром 20×30 м., вартістю 400 гривень 00 копійок. Всього сума крадіжки становить 23720 гривень. Зерно злодії продали та гроші поділили.

Уже в лютому чоловіки знову змовились і обікрали той самий склад. З собою взяли пилку по металу, мішки і автомобілем поїхали до складу. Оскільки територія була огороджена, перелізли по металевій драбині через паркан, яку взяли із собою. Зірвавши навісні замки, злодії повторно здійснили крадіжку, яка включає і господарські інструменти, і електроінструменти, і будівельні матеріали. Зокрема злодії викрали електродриль, електрозварювальний апарат марки, молоток, шуфлю, міні мийку марки «KARCHER К5 200», компресор, болгарки, акумуляторні батареї, п’ять ключів рожково-накидних, банки фарби, чорний метал та дизельне паливо – всього на суму 31935 гривень 53 копійок.

Крім цього, в березні 2015 року, чоловіки спільно вчинили крадіжку. Попередньо домовилися, взяли із собою все необхідне і проникли в склад фермерського господарства «Гомін землі», що знаходиться в с. Турковичі Дубенського району. Звідти вони викрали знову зерно сої «Поеми» на суму 54390 гривень та сої «Волинської» на суму 3600 гривень 00 копійок, а також зерно пшениці на суму 2369 гривень 50 копійок та третікалу ярого на суму 264 гривень, ячмінь на 6040 гривень, кукурудзу на суму477 гривень 00 копійок, гречку на суму 1800 гривень. Крім цього, злодії винесли акумулятор, брезенти, бочки, тачку, курку, півня, гідроциліндр підйому жатки комбайна та інше. Цього разу вивезли злодії з склад найменувань на суму 73805 гривень 50 копійок.

Злодії розкаялись у вчиненому і більше вчиняти так не будуть. Обоє зрозуміли, що гроші потрібно заробляти чесним шляхом. І на сьогодні добровільно всі збитки повністю відшкодували.

За матеріалами: ЄДРСР

(19)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.