Солодке життя у ЗОШ №7 (фото)

Нова українська школа: як змінилися будні маленьких дубенчан
Уже два тижні школярі всієї країни навчаються у Новій українській школі. Освітня реформа не оминула і навчальні заклади Дубенщини. Щоб краще зрозуміти, які саме зміни сталися в школах – журналістка Інформаційного порталу м. Дубно відправилася в одну з місцевих шкіл, а саме Дубенську ЗОШ №7, яка заходиться на окраїні міста.

Перше, що потрапляє в око ще на подвір’ї навчального закладу – це фотозона «Я люблю 7 школу», яка в місті не має аналогів. Головною особливістю школи є також широкі та просторі коридори, на яких відтепер школярі зможуть активно відпочивати на перервах граючи в класики, малюючи на спеціальній дошці. Є в цій школі також особлива активна перерва – старшокласники танцюють разом з малюками на коридорі.

«Нова українська школа дає більше волі та свободи батькам, діти школою задоволені, а для мами і тата – це головне. Робота вчителів не ускладнилася, а просто стала значно іншою. Якщо вчитель йде в ногу з реформою, то для нього – це не проблема», – зазначила директорка навчального закладу Ніна Поліщук.

В школі є багато елементів, які відповідають вимогам нової реформи, а саме інтерактивна дошка, нові парти, куточки тиші, комп’ютери, телевізори.
Як працюється в умовах нової освітньої реформи розповіла вчителька початкових класів Алла Демчук:
«Для мене Нова українська школа в центрі всієї роботи ставить дитину, яка почувається вільно, яка не боїться запитувати, яка не боїться озвучувати свої найграндіозніші ідеї. Ми цінуємо думку кожного і діти дуже це відчувають. Один із пріоритетів навчання – це навчання, яке приносить задоволення. Діти з радістю йдуть в школу, адаптація проходить успішно, без особливих ускладнень. Ми використовуємо нові засоби навчання, дитина постійно має вибір – діти вибирають кожного дня собі нове робоче місце, вони вибирають діяльність, якою будуть займатися в даний момент. На мою думку, такий підхід формує свідомого громадянина і я дуже рада бути причетною до цього процесу».

І дійсно, навчання значно змінилося: діти сидять як їм зручно, немає суворої тиші, класи прикрашені яскравими дитячими куточками, правилами та малюнками дітей.

«Мені подобається цей навчальний заклад, я сама є його випускницею. Мій син займається під час уроків в школі, а потім на групі продовженого дня, де діти повторюють пройдений матеріал, а також спілкуються з однокласниками та бавляться. Павлик з задоволенням йде до школи, з інтересом розповідає про проведений день. Мені подобається, що відтепер діти навчатимуться граючись», – поділилася враженнями від оновленої школи мама першокласника Ірина.

Школярам також подобаються їхні нові класи та зміни в навчальному процесі. Також їм до вподоби і харчування із Солодкого дому, через яке учні називають життя в Дубенській ЗОШ I-III ст. №7 «солодким».(857)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.