Сільські ради закликають не зволікати з об’єднанням

Офіс реформ закликає сільські ради з Дубенщини не зволікати з об’єднанням
Консультанти з питань децентралізації Офісу реформ Рівненського РВ Асоціації міст України 15 травня відвідали Вербську та Варковицьку сільські ради.
На зустріч завітали чимало зацікавлених людей – вчителі, депутатський корпус, представники апарату, активісти. До обговорення процесу децентралізації на теренах Дубенщини долучився й голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк.
Консультанти Офісу реформ наголосили на додаткових можливостях, гарантованих державою,  для розвитку об’єднаних громад та закликали сільські ради не зволікати з об’єднанням, а якнайшвидше підготувати всі необхідні документи для їх передачі на ЦВК.

Відповідно до перспективного плану до складу Вербської сільської ради мають ввійти Вербська, Стовпецька та Птицька сільські ради Дубенського району. Проте наразі депутати Стовпецької та Птицької не дають згоди на об’єднання. До складу Варковицької громади мають ввійти Варковицька, Озерянська, Статиївська сільські ради, проте Сатиївська сільська рада відмовляється від об’єднання.
Під час обговорення консультантами були надані фахові відповіді на питання щодо фінансування громад, функціонування опорних шкіл, участі в грантових проектах, забезпечення діяльності бюджетних закладів в громаді.
Також представники Офісу реформ запросили всіх охочих на власні очі побачити, як живуть успішні громади, відвідавши “маршрути успіху” для обміну досвідом.
Голова Дубенської РДА Юрій Парфенюк також наголосив на перевагах об’єднання громад та запевнив, що районна влада готова надавати всебічну підтримку громадам.

(176)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.