Сільські голови з Дубенщини переймали досвід Вінниччини

Сільські голови з Тараканова і Повчі побували у ЦНАПах, об’єднаній громаді, полігоні на Вінниччині
Впродовж чотирьох днів, з 3 по 6 липня, у місті Вінниця в рамках проекту Волинського ресурсного центру «Зміцнення демократичної культури серед молодих депутатів України» за фінансової підтримки Демократичного фонду ООН проводилось стажування представників органів місцевого самоврядування за темами: «Надання адміністративних послуг» та «Енергозбереження».
Як повідомляють у Дубенській РДА, сільські голови сіл Тараканів – Наталя Сорочинська та Повчі – Інна Іванюк стали учасниками даного стажування.
«Враження від участі в цьому проекті тільки позитивні. Досвід по організації роботи ЦНАПів, впровадження заходів з енергоефективності та роботи органів місцевого самоврядування в об’єднаних громадах є цінним. Працюватимемо над втіленням побаченого у своїй місцевості» – поділились враженнями сільські голови.

Організаційним партнером у місті Вінниця виступила ГО «Подільська агенція регіонального розвитку».
Представники Житомирської, Рівненської, Тернопільської та Миколаївської областей переймали досвід Вінниччини у сферах енергоефективності, надання якісних адмінпослуг та розвитку місцевого самоврядування.
Зокрема, учасники дізналися про досвід впровадження проектів у сфері розвитку громад та енергоефективності, поспілкувавшись із представниками ГО «Подільська агенція регіонального розвитку».
Побували учасники стажування у трьох відділеннях ЦНАП місті Вінниці – Центральне відділення, “Вишенька” та “Старе місто” (Сервісний центр з питань реєстрації легкових транспортних засобів та видачі посвідчень водія), де дізналися про різні види надання послуг. Керівник Департаменту адміністративних послуг Ірина Копчук детально розповіла про діяльність департаменту та Прозорих офісів. Поділилися досвідом роботи ЦНАП Василь Мрищук та Олександр Кравець.

Під час зустрічі з директоркою КП “Інститут розвитку міст” Аліною Дяченко гості дізналися про проекти, спрямовані на розвиток міста Вінниці.
В рамках стажування відбувся також візит в Северинівську об’єднану територіальну громаду. Представники громади поділилися досвідом впровадження енергоефективних технологій та показали об’єкти, які опалюються за допомогою альтернативних джерел енергії.
Про систему поводження з відходами та встановлення на полігоні установки з вироблення газу учасникам стажування розповів Ярослав Барановський, начальник сортувальної станції КУП «ЕкоВін».
Також учасники стажування мали нагоду поспілкуватися з представниками Зеленого офісу з питань енергозбереження та побачили роботу найпотужнішої в Україні котельні на твердому паливі. А про досвід місцевого економічного розвитку, досягнення високої якості та вихід на великі ринки гостям розповіли представники ТОВ «Промавтоматика Вінниця».

(36)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.