Школярі з інтересом вивчатимуть англійську

У Дубні відбувся семінар-практикум для учителів англійської мови
За концепцією Нової української школи, найбільш успішними на ринку праці в найближчій перспективі будуть фахівці, які вміють навчатися впродовж життя, критично мислити, ставити цілі та досягати їх, працювати в команді, спілкуватися в багатокультурному середовищі та володіти іншими сучасними вміннями.

Вимоги та виклики часу добре усвідомлюють учителі англійської мови закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих відділу освіти райдержадміністрації, які 25 жовтня 2018 року взяли участь у черговому занятті семінару-практикуму. Тема професійного спілкування – використання у практичній діяльності  технології «Storytelling», яка має на меті закріплення та вдосконалення вмінь і навичок вживання іншомовної лексики та граматики в усіх видах мовленнєвої діяльності.
У ході виконання інтерактивних вправ та завдань методичного практикуму, перегляду та аналізу відеосюжетів, вчителі іноземної мови поглибили професійні знання та уміння складати історії за опорними словами на задану тему, стисло і послідовно висловлювати думку, передавати її на письмі, удосконалюючи літературну вимову іноземних слів, збагачуючи власний словниковий запас, розвиваючи увагу та творчу уяву, креативність.

Узагальнюючи роботу, учасники семінару-практикуму, координаторами якого були Наталія Мельнікова, завідувач Дубенського РМК, Світлана Юхимчук-Шевчик, керівник методичного об’єднання, вчитель Плосківської ЗОШ І-ІІ ступенів, зробили висновок про те, що технологія «Storytelling» у навчанні англійської мови здатна пробудити в школярів інтерес до навчання; надає спрямованості навчального процесу на використання набутих учнями знань, умінь, навичок, способів діяльності в навчальних і життєвих ситуаціях. У перспективі подальшої діяльності необхідно систематизувати різні вправи технології «Storytelling» відповідно до тем, визначених навчальною програмою.

Усі присутні відзначили також атмосферу відкритості, довіри та доброзичливості під час взаємодії та навчання дорослих, високий рівень ефективності методичного заходу, де кожен учасник мав можливість максимально виявити свою ініціативу та творчість.
За матеріалами: Дубенська РДА

(160)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.