Що робити, коли помітили розбіжність чи недостовірні дані у повідомленні на сплату податку

Що робити жителям Рівненщини, якщо отримали повідомлення на сплату податку на нерухоме майно, земельного чи транспортного податку і помітили розбіжність або ж недостовірні дані
ГУ ДФС у Рівненській області нагадує, що у 2017 році фізичні особи сплачують податок на нерухоме майно, податок на землю та транспортний податок згідно надісланих податкових повідомлень – рішень.
Розрахунок податку на нерухоме майно здійснюється на підставі відомостей державного реєстру речових прав на нерухоме майно, податку на землю – на підставі даних державного земельного кадастру. Фізичні особи сплачують майнові податки протягом 60 днів з моменту отримання повідомлення-рішення.
За порушення термінів сплати податків платники притягуються до відповідальності у вигляді штрафу від 10 до 20% своєчасно несплаченої суми.
З метою недопущення несвоєчасної сплати податку власникам об’єктів нерухомого майна, податку на землю та транспортного податку, у разі неотримання податкових повідомлень-рішень на сплату податку, або ж якщо платник податку не погоджується з розрахунком податку чи виявить розбіжності в наявній у нього інформації про об’єкт нерухомості, земельну ділянку чи транспортний засіб він має звернутися з оригіналами документів про право власності на дані об’єкти до податкової інспекції, за своїм місцем реєстрації.
Якщо є підстави, фахівці інспекції мають провести перерахунок суми і надіслати нове податкове повідомлення-рішення.

(88)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.