Рятувальники навчають населення правил пожежної безпеки

рятувальник навчаютьУ Дубенському районі рятувальниками проводиться робота щодо навчання населення правилам пожежної безпеки у осінньо-зимовий пожежонебезпечний період

З метою запобігання виникненню пожеж, попередження загибелі і травмування людей у осінньо-зимовий пожежонебезпечний період, працівниками Служби порятунку Рівненщини проводиться робота щодо навчання населення правилам пожежної безпеки у побуті.

Так, 6 листопада рятувальниками Дубенського міськрайонного сектору та 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини спільно з представниками сільських рад та працівниками соціального захисту, проведено відпрацювання населених пунктів Смизької та Сатиївської сільських рад Дубенського району.

Насамперед рейдова група відвідала оселі соціально незахищених верств населення: літніх людей, хворих, одиноких громадян та тих, що входять до так званої «групи ризику». У даної категорії населення питання забезпечення пожежної безпеки помешкань, ремонти електрообладнання та пічного опалення стоять далеко не на першому місті, і як свідчить статистика, трагедії найчастіше виникають саме в таких оселях. Всім, кого відвідала рейдова група, надавалася консультативна допомога з правил пожежної безпеки та вручалися пам’ятки на протипожежну тематику з вказаними заходами застережливого характеру.

Такі комплексні відпрацювання систематично проводитимуться і в інших населених пунктах району впродовж всього осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду.

Заходи, що вживаються рятувальниками, направлені на те, аби звернути увагу населення більш відповідальніше ставитися до вимог пожежної безпеки, що в свою чергу допоможе зменшити кількість пожеж і трагічних випадків на них.

За матеріалами: ГУ ДСНС України у Рівненській області

(4)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.