П’ятниця , 25 Травень 2018Home » Країна » Рівень охоплення щепленнями зростає, але не є достатнім

Рівень охоплення щепленнями зростає, але не є достатнім

У МОЗ закликають батьків вакцинувати своїх дітей
За перші 8 місяців 2017 в Україні рівень охоплення щепленнями підвищився, проте все ще не є достатнім, щоб захистити суспільство від небезпечних хвороб.
Показники охоплення дітей вакцинацією зростають, але ще не досягають 95%, які рекомендує Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ).
Як пояснює Міністерство охорони здоров’я України, це пов’язано із тим, що останніми роками рівень імунізації в Україні впав до неприйнятно низького. До цього призвела як нестача вакцин у 2009 – 2015 роках, так і антинаукові небезпечні міфи та свідчення, які не підтверджені доказовою медициною. Як наслідок – українці страждають від хвороб, про які вже давно забули в інших країнах світу. Лише за перші 7 місяців 2017 року 1386 людей захворіло на кір, 1340 – на кашлюк, 185 – епідемічний паротит, 895 – гепатит В, 17 – гемофільну інфекцію, 122 – краснуху та 5 – правець.
Цих хвороб можна було б уникнути завдяки щепленням. Вакцинація захищає організм від інфекцій, запобігає тяжкому перебігу хвороби, виникненню ускладнень та летальних випадків.
МОЗ закликає усіх лікарів вакцинувати своїх пацієнтів, а батьків щеплювати дітей відповідно до календаря імунізації. Якщо з якихось причин ваша дитина не була вакцинована відповідно до календаря профілактичних щеплень, потрібно звернутися за консультацією до лікаря.
Щеплення – єдиний дієвий спосіб захистити вашу дитину від небезпечних інфекційних хвороб. Особливо зараз, коли в Україні реєструються такі небезпечні хвороби, як кір, кашлюк чи правець.
За матеріалами: Міністерство охорони здоров’я України

(60)

Рівень охоплення щепленнями зростає, але не є достатнім Reviewed by on . У МОЗ закликають батьків вакцинувати своїх дітей За перші 8 місяців 2017 в Україні рівень охоплення щепленнями підвищився, проте все ще не є достатнім, щоб захи У МОЗ закликають батьків вакцинувати своїх дітей За перші 8 місяців 2017 в Україні рівень охоплення щепленнями підвищився, проте все ще не є достатнім, щоб захи Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top