Реконструкція басейну, будівництво садочка та колонія військовим – чого очікувати

Про проблемні питання та успіхи Дубенщини з нардепом
Не лише про роботу Верховної Ради, загальноукраїнські питання розповів народний депутат Олександр Дехтярчук на прес-конференції 12 червня. Говорили також і про важливі питання для Дубенщини. Зокрема, чого очікувати цьогоріч та які проблеми вирішаться найближчим часом.
«Сьогодні зранку я вже мав розмову з керівником Дежгеокадастру України з приводу прискорення виготовлення документації на будівництво приватної школи в м. Дубно. Приємно, що вдалось вирішити питання по грошовій оцінці, її вже затверджено. Цього року, якщо говорити про місто Дубно, то ми очікуємо початок будівництва нового дитячого садочка на 5 школі. Спільно з міською радою ми зробили необхідні кроки для цього. Очікуємо, що буде зданий в експлуатацію спортивний майданчик з твердим покриттям в ЗОШ № 6, початок робіт по басейну в ЗОШ №7, кілька футбольних полів з штучним покриттям у Дубенському та Здолбунівському районах. На це підуть кошти з державного бюджету. Буде прикро, якщо Уряд буде змушений через невиконання бюджету урізати його та ряд програм. Але ми будемо надіятися все-таки на краще, нам як ніколи потрібна єдність, а не боротьба за президентське крісло» – розповів Олександр Дехтярчук.
Принагідно поцікавились представники ЗМІ питанням передачі приміщень колишньої колонії військовим ОК «Захід», що живуть на полігоні. За словами нардепа, питання може позитивно вирішитись уже незабаром:
«На моє прохання Міністерство оборони та Міністерство юстиції провели спільну нараду, в якій ми разом з мером Дубна взяли участь. На ній знайшли компроміс і рішення про передачу колонії перебуває на столі у Міністра оборони пана Полторака. Після його підпису міністр юстиції Петренко пообіцяв також підписати документ, у п’ятницю мав спілкування з ним особисто. Розвідувальний батальйон має бути в місті Дубно».
Заборгованість по зарплаті працівникам колонії має виплатити пенітенціарна служба, що належить до Міністерства юстиції.
Оскільки на Дубенщині є ще одне питання, що належить до компетенції Міноборони, не оминули й увагою його. А саме питання передачі Дубенського форту-застави (Тараканівського форту) на баланс громади. На що обранець зауважив, що працюватиме над ним після того, як голова обласної держадміністрації передасть повний пакет документів. Але позиція Міністерства – передати сам форт без землі, в чому й основна проблема. Законотворець пропонує виставити ж землю на аукціон під конкретну проектну пропозицію, наприклад, будівництво готелю, якого бракує Дубенщині. А кошти від цього спрямувати на консервацію будівлі або створення музею. Вирішити питання передачі Тараканівського форту треба якнайшвидше, бо як зазначив нардеп, в другому читанні розглядатимуть Закон про національну безпеку України, який передбачає зміну керівника міністерства. На вимогу МВФ міністр стане цивільною особою.
Також народний депутат дав свою оцінку ситуації в Смизі:
«Оцінка погана, затягуються суди, на рахунку громади неосвоєні кошти. 400тис. грн. з державного бюджету лежить на рахунку з листопада місяця на Шепетинський будинок культури, але їх не освоюють. 1 січня вони вернуться куди – в державну казну. Я думав, що гроші на рахунку об’єднають депутатів, але – ні. Дехтярчук в цьому конфлікті не підтримує жодну з сторін, через те, що вони мають знайти порозуміння, а не конфліктувати. Громада втрачає в своєму розвитку. Подібна ситуація у Берегівському будинку культури, який практично завалився. Я не можу спрямувати 300 з чимось тисяч на вирішення ситуації, реконструкцію даху, бо не впевнений, що депутати проголосують і ці гроші підуть на реконструкцію. Ми провели не одне спілкування, щоб використати 100 тис. грн., які за мого сприяння були спрямовані для придбання оркестру артистів труб. Вони 4-5 місяців лежали на рахунку. Громада і децентралізація – хороша річ, але ключовими речами є передача повноважень і ресурсів. Успіх громади залежить від команди депутатського корпусу і голови».
З 13 липня нардеп піде у відпустку, але їхати нікуди не планує, відпочиватиме на Дубенщині.

(601)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.