Повернулись володарями з Кубка України (фото)

Команда районної спортшколи в трійці переможців Кубку України
На початку жовтня в м. Київ пройшов Кубок України з гирьового спорту серед чоловіків та жінок, юніорів, юніорок та ветеранів.
У змаганнях прийняли участь 172 спортсмени з 22 областей України. Учасники змагалися у двоборстві, довгому циклі, ривку, напів марафоні, жимі однієї гирі та естафеті. В загальнокомандному заліку перемогу святкувала команда Львівської області, на другому місці команда Тернопільської області, третіми стали рівненські гирьовики.
Рівненщину представляли спортсмени Дубенської районної спортивної школи. У здобутку наших спортсменів: одна золота і одна срібна медалі та третє загальнокомандне місце.

Володарем кубку України став Андрій Грицак у ваговій категорії (до 80кг). Срібло виборов Олександр Мелещук (до 63кг). Тренує спортсменів заслужений тренер України Леонід Момотюк.
Спортсмени, батьки та тренер дякують за матеріальну підтримку Стовпецькій сільській раді і голові сільської ради Віктору Пляшку.