Субота , 22 Вересень 2018Home » Мiсто » Понад 80 спортсменів Рівненщини та Волині змагались за кубок області

Понад 80 спортсменів Рівненщини та Волині змагались за кубок області

У Дубні провели Кубок області, присвячений Т. Шапошнікову (фото)
Понад 80 спортсменів з Рівненської та Волинської областей минулого тижня змагались у Дубні на чемпіонаті області та відкритому кубку області пам’яті Заслуженого тренера України Т.Ф. Шапошнікова з веслування на байдарках і каное. Змагання проводили серед спортсменів 1999 р.н. і старших, юніорів та юніорок 2000-2001 рр.н., юнаків та дівчат 2002-2003 рр.н., 2004 р.н. та молодших. Всього взяло участь 7 команд з міст Ковель, Луцьк, Березне, Млинів, Рівне та дві команди з Дубна.

В результаті змагань найбільше нагород вибороли дубенські спортсмени, друге місце посіли волинські спортсмени, третє місце дісталося спортсменам з Рівного.


Участь у відкритті змагань, нагородженні переможців та призерів взяв заступник начальника управління – начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Рівненської облдержадміністрації Нагорний Петро Васильович.

(173)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Понад 80 спортсменів Рівненщини та Волині змагались за кубок області Reviewed by on . У Дубні провели Кубок області, присвячений Т. Шапошнікову (фото) Понад 80 спортсменів з Рівненської та Волинської областей минулого тижня змагались у Дубні на ч У Дубні провели Кубок області, присвячений Т. Шапошнікову (фото) Понад 80 спортсменів з Рівненської та Волинської областей минулого тижня змагались у Дубні на ч Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.