Четвер , 20 Вересень 2018Home » Мiсто » Поліція перевіряє перевізників

Поліція перевіряє перевізників

На Рівненщині перевірятимуть маршрутки і таксі
З 20 квітня на території області проводяться профілактичні заходи, спрямовані на посилення контролю за безпекою дорожнього руху під час здійснення пасажирських перевезень автомобільним транспортом.
Головною метою відпрацювання є підвищення рівня безпеки дорожнього руху під час здійснення пасажирських перевезень, інформують у Дубенському відділі поліції, повідомляє Інформаційний портал м. Дубно.
Працівниками поліції, які забезпечують безпеку дорожнього руху, буде приділятись особлива увага виявленню порушень правил дорожнього руху водіями пасажирського транспорту – як маршрутних транспортних засобів, так і таксі. Вартові доріг перевірятимуть наявність необхідних документів для перевезення пасажирів та фіксуватимуть порушення правил перевезення пасажирів.
З метою нагадати перевізникам про важливість дотримання Правил дорожнього руху правоохоронцями будуть проводитись зустрічі та бесіди з перевізниками.
Крім того, поліцейськими будуть організовані додаткові перевірки технічного стану транспортних засобів та контроль за технічним станом під час експлуатації транспорту на лінії, дотриманням пасажироперевізниками вимог законодавства з безпеки дорожнього руху, організацією проходження передрейсового медичного огляду водіїв.

(359)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Поліція перевіряє перевізників Reviewed by on . На Рівненщині перевірятимуть маршрутки і таксі З 20 квітня на території області проводяться профілактичні заходи, спрямовані на посилення контролю за безпекою д На Рівненщині перевірятимуть маршрутки і таксі З 20 квітня на території області проводяться профілактичні заходи, спрямовані на посилення контролю за безпекою д Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.