По дорозі на судове засідання потрапив у ДТП: замах чи випадковість?

Адвокат Ярослава Артемовського по дорозі на слухання потратив у ДТП
Сьогодні, 25 червня, о 10:00 годині мало б відбутися перше слухання справи головного медика міста, якого попередньо звинуватили в одержанні неправомірної вигоди. Оскільки сам звинувачений знаходиться в реанімаційному відділенні Дубенської центральної районної лікарні, на його захист поспішав адвокат Анатолій Мацей, якому не вдалося вчасно прибути через ДТП.
«Мені хтось відкрутив болт який тримає рульові тяги. Хтось не хотів, щоб я потратив до суду: мені зашивали голову, в мене перелом шийного хребця. Я відразу ж, не переодягаючись, приїхав на справу, в Дубні купив новий одяг, щоб не гаяти час і не заїжджати додому» ─ розповідає Анатолій Михайлович, адвокат підозрюваного.
Розповів захисник і про результати сьогоднішнього слухання, на яке йому все-таки вдалося потрапити:
«Так, ми сьогодні перемогли, але нам цього мало, ми будемо скаржитись, оскільки це була провокація неправомірної вигоди. Клопотання слідчого і прокурора залишили без розгляду, а Ярославу Артемовському не обрали запобіжний захід. Але, на нашу думку, слідчий суддя не вправі виносити таку ухвалу, а зобов’язаний відмовити в обранні запобіжного заходу, оскільки на час розгляду питання минуло 72 години з моменту затримання ─ справа розглядалася о 16:12 год. Ми будемо подавати апеляцію в Апеляційний суд Рівненської області, подавати скаргу у Вищу раду правосуддя».
Детальніше про передумови ДТП та результати слухання читайте згодом на сайті Інформаційного порталу м. Дубно.

(1968)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.