Субота , 20 Жовтень 2018Home » Мiсто » Півсотні дітей з Польщі та Сходу України приїдуть на Дубенщину

Півсотні дітей з Польщі та Сходу України приїдуть на Дубенщину

«Різдвяні канікули на Дубенщині» зберуть півсотні дітей
Близько 50 дітей із смт. Позездже Республіки Польща, смт. Веселе Запорізької області та зі Станично-Луганського району Луганської області 9-15 січня завітають на «Різдвяні канікули на Дубенщині» до Дубенського району.
Діти проживатимуть в родинах у с. Верба, повідомляють у Дубенській РДА, передає Інформаційний портал м. Дубно.
В ході візиту дітлахи візьмуть участь в у районному фестивалі духовної пісні «Різдвяні піснеспіви» та ознайомляться з історико-культурною спадщиною Дубенського району, традиціями та обрядами, поспілкуються з однолітками.
Також на дітей очікує насичена культурна програма – екскурсія до Дубенського замку, відвідування Мирогощанського іподрому та катання на конях, екскурсія в міста Рівне та Львів, концертна програма в с. Повча, святкування святвечора у Вербській ЗОШ.

(201)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Півсотні дітей з Польщі та Сходу України приїдуть на Дубенщину Reviewed by on . «Різдвяні канікули на Дубенщині» зберуть півсотні дітей Близько 50 дітей із смт. Позездже Республіки Польща, смт. Веселе Запорізької області та зі Станично-Луга «Різдвяні канікули на Дубенщині» зберуть півсотні дітей Близько 50 дітей із смт. Позездже Республіки Польща, смт. Веселе Запорізької області та зі Станично-Луга Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.