Понеділок , 15 Жовтень 2018Home » Область » Пішохідними переходами рухаються безперервно, але заторів немає

Пішохідними переходами рухаються безперервно, але заторів немає

На автодорогах Рівненщини поліцейські забезпечують рух транспорту
Завдяки злагодженості дій, результативному діалогу поліції Рівненщини та учасників акції однієї з громадських організацій ускладнень руху транспорту на автодорогах «Київ-Чоп» та «Київ-Ковель-Ягодин» не виникає.
Поліція забезпечує публічну безпеку та порядок під час акцій та проїзд транспорту. Громадяни періодично рухаються пішохідними переходами по кілька хвилин. Завдяки злагодженості дій поліції ускладнень руху та заторів немає.
Громадська організація проводить акцію та безперервно рухається пішохідними переходами на автодорогах «Київ-Чоп» та «Київ-Ковель», а саме у селі Біла Криниця Рівненського району та поблизу села Констянтинівка Сарненського району з 09:00 до 17:00 години.
За матеріалами: Відділ комунікації поліції Рівненської області

(151)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Пішохідними переходами рухаються безперервно, але заторів немає Reviewed by on . На автодорогах Рівненщини поліцейські забезпечують рух транспорту Завдяки злагодженості дій, результативному діалогу поліції Рівненщини та учасників акції одніє На автодорогах Рівненщини поліцейські забезпечують рух транспорту Завдяки злагодженості дій, результативному діалогу поліції Рівненщини та учасників акції одніє Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.