Підприємцям необхідний керівник, а школярам – тир

Що востаннє вирішував виконком Дубенської міськради
До кінця року у Дубні має бути хоча б один тир, а підприємці мають об’єднатись у спілку. Окрім того, на Забрамі буде більше реклами, а дошку діячеві і історикові перенесуть на Будинок дітей та молоді. Так вирішили на останньому засіданні виконавчого комітету Дубенської міської ради 18 січня.
Військові справи
Чимало часу на виконкомі приділили військовому обліку у 2017 році та завданням по забезпеченню функціонування системи військового обліку в 2018 році на території м. Дубно. Доповідав військовий комісар Дубенського об’єднаного міського військового комісаріату Анатолій Кононов. У Дубні несвоєчасно подає дані про наявність ресурсів, зміни в облікових даних військовозобов’язаних ПАТ «Західний торгово-промисловий дім». Погіршення по веденню військового обліку та бронюванню помітили у філії «Дубенська ДЕД» ДП «Рівненський автодор», а в кращу сторону – у КП «Дубноводоканал» і ТзОВ «Гюалос». Основними причинами цього військові називають низький контроль з боку керівництва підприємств, установ та організацій за підлеглими, що відповідають за ведення військового обліку та небажання посадовими особами виконувати покладенні обов’язки. Єдиним кого притягнули до адмінвідповідальності за невиконання вимог чинного законодавства по веденню військового обліку та бронюванню військовим комісаріатом це ПАТ «Рівнегаз» Дубенське УЕГГ. При нагоді Василь Антонюк також поцікавився у підполковника причиною зниження кількості призовників, а член виконкому – Віктор Козачук співпрацею військкомату та фізичних осіб-підприємців. Аби стимулювати молодь ще зі школи любити Батьківщину та бути готовим захищати її відділ освіти міськради зобов’язали до кінця 2018 року облаштувати хоча б один тир.

Підприємці без голови і спілки
Також на виконкомі з’ясувалось, що у Дубні немає людини, яка готова очолити Асоціацію підприємців. Принаймні так розповіла начальник управління економіки і власності Мирослава Піддубник. Посадовиця сказала, що ніхто не хоче стати головою спілки. Коли ж міський голова зауважив, що місто від цього може тільки програти Мирослава Мирославівна пообіцяла, що вони старатимуться і все ж таки знайдуть очільника. Тут слово взяв директор Державного історико-культурного заповідника м. Дубно Леонід Кічатий, який раніше керував м. Кременець. Чоловік розповів, що аналогічна ситуація була в сусідньому місті, але тоді зібрали всіх підприємців, запросили експерта, який розповів представникам бізнесу їхні права та можливості при створенні Асоціації і ситуація змінилась. Та начальник управління економіки і власності зазначила, що більшість представників бізнесу ігнорують їхні запрошення на зустрічі, а ті кілька, що ходили, ті й приходять. Але її слова одразу спростувала член виконкому Юля Ткачук, мовляв, жодного разу її, як підприємницю, ніхто не запрошував. Зрештою зійшлись на тому, що треба організувати якийсь форум для представників бізнесу і запросити у Дубно експерта, так як було це в сусідньому Кременці.

Неплатників земельних податків і зборів –  каратимуть
Недобросовісних користувачів міською землею каратимуть. Першим з кого розпочали – це ДП «Орнамент» КП фірми «Слов’янка». Виявляється, підприємство користується землею на Замковій, 51, і не підписало договір про оренду, чим завдало міській казні збитків в сумі майже 102 тис. грн. (за кілька років). Як пояснила головний спеціаліст управління архітектури, будівництва та земельних питань Тетяна Іщук, директор фірми несплату аргументує тим, що земельна ділянка (площа 0, 215 га) надто велика і він її не використовує повністю. Та це не сподобалось членам виконкому і вони затвердили акт про визначення розміру збитків, заподіяних територіальній громаді м. Дубно у сфері земельних відносин. Якщо ж дочірнє підприємство не відшкодує добровільно збитки, то їх стягуватимуть в судовому порядку.
Програма на 5 років, гроші – на рік
Поновили також на виконкомі міську Програму відшкодування за надання інших передбачених чинним законодавством пільг в місті Дубно, щоправда на 2018-2023 роки і, за пропозицією керівниці казначейства у Дубні Надії Трофимюк, кошти передбачили лише на наступний рік.
Дубнокомуненергія дере втридорога?
Військових у Дубні обігріватиме не місцеве комунальне підприємство, що надає послуги з теплопостачання дубенчанам-користувачам централізованого опалення, а ТзОВ «Поліська енергосервісна компанія». Як повідомив під час засідання начальник управління житлово-комунального господарства Ілля Онисько, товариство вироблятиме теплову енергію для бюджетних установ військового містечка №9 в/ч А-1519 і просить встановити тариф на рівні 1670,78 грн. з урахуванням ПДВ за 1 Гкал. А це значно нижче тарифів, що є наразі в Дубнокомуненергії (без підвищення). Принагідно міський голова поцікавився чи не хоче Поліська енергосервісна компанія викупити у міста комуненергію і надавати послуги дубенчанам, але відповіді на питання начальник УЖКГ не знав.

На Забрамі більше реклами
Незабаром на вул.. Забрама у Дубні з’явиться більше реклами. З цим погодились члени виконкому, надавши дозвіл Тетяні Гончаровій на розміщення спеціальної конструкції зовнішньої реклами типу «сіті-лайти». В цілому таких конструкцій розмірами 1,800 х 1,200 метра буде 6 і стоятимуть вони з двох боків вулиці протягом 5 років. Багатьох присутніх, водіїв цікавило чи вони не заважатимуть руху, не перешкоджатимуть видимості, на що в управлінні архітектури повідомили, що розміщення погоджене з відповідними службами. Від цієї реклами в рік в бюджет міста надходитиме трохи більше 6 тисяч гривень.

З костелу на Будинок дітей та молоді
Додатковим питанням, що виносилось на виконком було перенесення меморіальної дошки В’ячеславу Липинському. З метою вшанування пам’яті видатного українського політичного і громадського діяча, історика, філософа, соціолога, публіциста, теоретика ідеології українського консерватизму, поляка за походженням, який у 1914-1915 роках перебував у Дубні виконком вирішив перенести меморіальну дошку В’ячеславу Липинському на будівлю Будинку дітей та молоді.

(692)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.