Перші старти борців та боксерів

спортсмени боротьбаНагороди та медалі борців та боксерів Дубенщини

26-27 лютого 2016 року в м. Рівному відбулася відкрита першість міста з вільної боротьби серед молодших та старших юнаків. В змаганнях прийняли участь 130 учасників з Рівненської, Хмельницької та Волинської областей. Успішно на цих змаганнях виступили вихованці районної спортивної школи та міського Будинку дітей та молоді, завоювавши одну золоту, одну срібну та п’ять бронзових нагород.

Чемпіоном цих змагань став: один з кращих юних борців Рівненщини, учень Варковицької гімназії, дванадцятирічний  Михайло Токмаков (38кг).

Бронзові нагороди завоювали: Климчук Ілля (24кг), Вадим Бурлака (29кг), Богдан Пігут (42кг), В’ячеслав Ціхоцький (58кг), Олександр Лівандовський (73кг), який у фіналі з мінімальною перевагою поступився призеру України з Рівного Грицюку Олександру. Всі вони є вихованцями тренера Степана Ілюся.

Вдалим видався дебют в цих престижних змаганнях учня СШ №6 Кужеля Андріана (35кг), який здобув срібну медаль – тренер Павло Карась.

В п’ятірку кращих потрапили  Дмитро Степанюк (24кг) – (наймолодший учасник змагань),  Гордеєви Андрій та Зураб (29кг, 50кг), Надеін Сергій (50кг), Михайло Проценко (63кг), Токмаков Сергій (32кг), Палівода Максим (74кг), Оренчук В’ячеслав (84кг).

25-27 лютого 2016 року у м. Рівне Відбувся ІІ Відкритий Всеукраїнський Турнір з боксу  присвячений пам’яті тренера-викладача з боксу майстра спорту Павла Дмітрієва. В змаганнях прийняли участь 200 спортсменів із 5 областей. Добре на цьому турнірі виступив вихованець Дубенської районної ДЮСШ, мирогощанець Сірман Владислав, який вигравши два бої у фіналі поступився спортсмену із м. Рівне та став другим в категорії (56кг) – тренер Олександр Хоміцький.