Переможні старти гуртківців районної СЮТ

Гуртківці Дубенської райсютур вибороли золото та срібло у «Золотій Агатівці»
Минулих вихідних у лісовому масиві поблизу дитячого закладу оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Агатівка» Гощанського району Рівненської області, відбулися відкриті змагання зі спортивного орієнтування «Золота Агатівка 2017», організовані і проведені Бугринською об’єднаною територіальною громадою у співпраці з комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів».
Участь у змаганнях взяло більше 150 учасників з Волинської та Житомирської областей, Дубенського, Гощанського, Острозького та Рівненського районів, міст Рівне, Острог, гуртківці комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів», спортсмени Бугринської та Мирогощанської об’єднаних територіальних громад, клубу спортивного орієнтування «Равлики» та «Коростишів».

Дубенський район на даних змаганнях представляли спортсмени – орієнтувальники, вихованці комунального закладу «Дубенська районна станція юних туристів», учні Стовпецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступені (тренер – Кравець І.В.).

Змагання проходили на середній і довгій дистанції у різних вікових групах. Вихованці закладу показали хороші результати. У нелегкій боротьбі золото серед дівчат здобула Жаборецька Олена. Незважаючи на всі перешкоди почесне І місце серед юнаків виборов Кот Юрій. За підсумками змагань, Братійчук Ніна – виборола срібло у групі Ж-14 серед дівчат та Кішик Володимир – посів ІІ місце у групі Ч-14 серед юнаків. Всі переможці та призери змагань були нагороджені дипломами, медалями та кубками.

Юні туристи з задоволенням розфарбовують свої будні цікавими і приємними емоціями та перемогами і з нетерпінням чекають наступної зустрічі з новими суперниками та друзями.