Обрали головного лікаря обласного центру громадського здоров’я

Конкурсна комісія обрала переможця на посаду головного лікаря Рівненського обласного центру громадського здоров’я
Засідання постійно діючої комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників обласних закладів здоров’я під головуванням Валерія Редька відбулось сьогодні, 21 серпня. На першому члени комісії розглянули заяви претендентів на посаду головного лікаря КЗ «Обласний центр громадського здоров’я».
Так, заяву і необхідні документи подав лише один кандидат – Олена Гандзюк, яка нині виконує обов’язки головного лікаря Центру. На наступному засіданні Комісія заслухала конкурсну пропозицію претендента на посаду.
В своєму виступі Олена Гандзюк розповіла про потребу функціонування даного Центру, а також озвучила пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності.
«У Центрі планується залучення позабюджетних коштів за рахунок міжнародної технічної допомоги, громадських організації та донорів, а також інших джерел, не заборонених законодавством. Ключовим механізмом залучення коштів міжнародних інституцій є правильна стратегія фандрайзингу, яка включає в себе різні підходи й джерела», – зазначила Олена Гандзюк.
За її словами на II півріччя 2018 року в рамках діяльності Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні вже отримано грантову підтримку загальною сумою 940 тис. грн..
Відтак, за результатами голосування члени Комісії одноголосно обрали Олену Гандзюк переможцем конкурсу.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», призначення Олени Гандзюк на посаду відбудеться за результатами розгляду сесії 7 вересня. Після чого голова обласної ради має підписати з нею контракт на наступні 3 або 5 років (рекомендації Комісії – 5 років).
Довідково: Гандзюк Олена Василівна закінчила державний медичний інститут м. Львів за спеціальністю «Лікувальна справа». З 30.07.2018р. – по даний час в.о. головного лікаря КЗ «Обласний центр громадського здоров’я» РОР.
З 04.04. 2018р. – 27.07.2018р. Голова комісії з реорганізації КЗ «Обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» РОР, КЗ «Обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» РОР та КЗ «Рівненський обласний центр здоров’я» РОР.
2017р. Пройшла цикл тематичного удосконалення «Сучасні аспекти громадського здоров’я.
2017р. Виступила ініціатором зі створення системи громадського здоров’я в Рівненській області:
– розроблено та затверджено статут центру громадського здоров’я;
– запропонована модель центру громадського здоров’я прийнята на сесії обласної ради.
З 02.01.2003р. – 03.04.2018р. Головний лікар КЗ «Обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» РОР.
2003р. – по даний час. Секретар обласної координаційної ради з питань туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.
05.12.2002р. Засновник Рівненського обласного фонду «Наше Майбутнє».
З 20.06.2002р. – 31.12.2002р. Завідуюча Центром з профілактики та боротьби з СНІД/ВІЛ.
З 04.02.2002р. – 19.06.2002р. В.о. завідуючої Центром з профілактики та боротьби з СНІД/ВІЛ.
З 10.07.1997р. – 03.02.2002р. Лікар-дерматолог диспансерного відділення КЗ «Обласний шкірно-венерологічний диспансер» м. Рівне.
У 2007р. нагороджена Почесною грамотою МОЗ.
За матеріалами: Рівненська обласна рада

(186)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.