Нардеп: «Глибока кооперація буде вигідна як громадам, так і місту»

Нардеп від Дубенщини Олександр Дехтярчук прокоментував нові законопроекти та інші політичні події
Народний депутат України Олександр Дехтярчук 28 березня зібрав прес-конференцію, на якій підвів підсумки останніх політичних подій. Також обранець розповів про нові прийняті законопроекти та дав власну оцінку подіям, що відбувалися в Україні. Коротко про актуальне – читайте у публікації Інформаційного порталу м. Дубно.
Одним з головних питань, що стосується місцевого рівня, було прийняття приміщення Дубенської колонії на баланс Міністерства оборони. Його Олександр Дехтярчук прокоментував так:
–        Було багато паперової роботи. Я змушений був двічі звернутися за підтримкою до керівника Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова. Наразі є доручення щодо пришвидшення вирішення цього питання Міністром оборони. Також сьогодні я отримав хорошу новину, що наші військові, які базуються у Рівному, отримали позитивне рішення щодо розміщення однієї з українських військових частин у Берегово Закарпатської області. Раніше командування Рівненського підрозділу звернулося до мене з проханням зібрати підписи народних депутатів під листом до міської ради Берегово, яка б підтримала дане рішення. Мені вдалося зібрати понад 25 прізвищ впливових народних депутатів, та, не дивлячись на протест зі сторони посла Угорщини в Україні, депутати дослухалися до нашої позиції і сьогодні було прийнято рішення сесією міської ради передати цей об’єкт в Міністерство оборони України.
А також розповів, що зустрічався з нашим земляком-військовим Олександром Ковальчуком з віце-прем’єром Степаном Кубівим. Виявляється, процес передачі колонії гальмує також невиплачена заробітна плата працівникам виховної установи. Олександр Володимирович висловив особисту зацікавленість законопроектом про агломерацію та наміри долучитися до його роботи.
-В даному законопроекті я бачу великий потенціал. Це пов’язано з тим, що маленьким об’єднаним територіальним громадам навколо, наприклад, такого міста як Дубно, буде цікаво на рівних умовах, зберігаючи свою місцеву виборну владу, створювати агломерацію із містом, поєднувати свої економічні зусилля та спрямовувати їх на розбудову інфраструктури, мати спільні програми та напрямки. Така глибока кооперація буде вигідна як громадам, так і місту – сказав народний обранець.
Зважаючи на останні перипетії в Україні, законотворець висловив і свою думку щодо подій, пов’язаних з Надією Савченко, що відбулися у залі Верховної Ради.
–        На мою думку, події пов’язані з Савченко нагадують політичний варіант історії про «попелюшку». Савченко – свого часу проста людина, не маючи досвіду управлінської діяльності, опинилася на вершині української держави. Президент під тиском громадськості був вимушений нагородити її найбільшою нагородою. Але зараз виникає таке відчуття, що Надія Савченко не є самостійним політиком, усі рішення і її поведінка у сесійній залі говорить про те, що вона є знаряддям у чужих руках. Я не збираюся тут говорити лише про руку Москви, але мабуть ці ляльководи перебувають і в середині країни.
Під час прес-конференції говорили також й про сусіда нашої країни на Сході, зокрема про вибори президента РФ в окупованому Криму.
– Постановою Верховної Ради України виписано звернення до країн заходу, в якому висунута пропозиція – не визнавати результатів фіктивних виборів, та застосувати санкції до їх організаторів. Прикро, що люди не звертаючи увагу на чітку офіційну інформацію ведуться на такі провокації сплановані людьми, які планують розхитати ситуацію в Україні – вважає Олександр Дехтярчук.
А також спростовує чутки щодо визнання даних виборів Президентом України та про його особисте привітання Путіна з перемогою.
Коли ж ми запитали: «Чи вважає народний депутат, що трагічними подіями в Кемерово намагалися відволікти увагу народу від вислання російських дипломатів?» народний обранець відповів так:
–        Для мене, це в першу чергу трагедія родин, які втратили найдорожче, що мали – своїх дітей. З одного боку, вони збираються запускати надсучасну зброю космічного покоління, поставити на коліна Америку, а з іншого – це країна, що не здатна захистити своїх громадян. Влада займається чим завгодно, тільки не безпекою своїх людей.

(142)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.