На пішохідному переході збили дванадцятирічну дитину

В Дубні на пішохідному переході водій КІА збив хлопчика
ДТП трапилася у неділю, 17 вересня, близько першої години дня. Як прокоментувала інспектор сектору моніторингу Дубенського відділу поліції ГУНП в Рівненській області Олеся Бондарець, хлопчика збив автомобіль KIA, за кермом якого був мешканець Млинівщини 1977 року народження. З пояснень водія, дитину він не помітив і не встиг зорієнтуватися, бо малий вискочив на дорогу зненацька. Свою провину водій визнав.
З забоями та закритою черепно-мозковою травмою постраждалого підлітка каретою швидкої завезли у райлікарню. Забої, на щастя, виявилися не дуже серйозними, тож батьки забрали сина додому. З водієм розійшлися «полюбовно», бо ж і провина дитини в цьому випадку була – занадто поспішав перейти дорогу і буквально вискочив на перехід.

Інспектор поліції закликає батьків провести роз’яснювальні бесіди з дітьми та розповісти їм правила поведінки, що через дорогу треба переходити обережно, уважно. На пішохідному переході треба поводити себе спокійно і ні в якому разі не перебігати дорогу. Адже наслідки бувають фатальні і в цьому випадку могло б бути все значно трагічніше.
Не можна не зауважити, що в мікрорайоні Садової доволі небезпечний для пішоходів відрізок дороги. На переходах з розміткою досить складно перейти дорогу, доводиться довго очікувати, коли хтось з автомобілістів пропустить. А на цьому відрізку водії збільшують швидкість і не поспішають гальмувати. Складно перейти дорогу дорослому, не те що дитині. Місцеві мешканці нарікають, що влада лишає без уваги таку серйозну проблему та ніяк не облаштує такі необхідні світлофори.
Для Інформаційного порталу м. Дубно один із дубенських автомобілістів висловив своє бачення цієї проблеми:

«На цій ділянці дороги, яка є прямою водії мають погану звичку розганяти. І якщо у денний час на цих двох пішохідних переходах людину помітити можна, то у вечірній – неможливо. Переходи повинні бути добре освітленими. Окрім всього варто було б все-таки встановити знаки обмеження швидкості. А облаштування камер спостереження взагалі б вирішило питання безпеки. Це загальноприйнята практика в розвинених країнах. Адже водії, знаючи, що ведеться відеоспостереження, поводили б себе більш обачніше».

 

(1603)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.