На Дубенщині пройшла Всеукраїнська конференція

У Семидубському ліцеї відбулась Всеукраїнська конференція
Всеукраїнську інтерактивну науково-практичну конференцію з теми «Науково-методичні засади виховання в учнів ціннісного ставлення до праці» за результатами дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня провели 2 листопада Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти спільно з Інститутом модернізації змісту освіти на базі Семидубського ліцею Дубенської районної ради.

Учасники конференції розглянули проблему щодо виховання ціннісного ставлення до праці в умовах НУШ та наводили цікаві аргументи щодо цінності праці у житті людини та вихованні зростаючої особистості на основі підтримки, супроводу та результатів дослідно-експериментальної роботи. Зокрема, Іван Бех, академік, доктор психологічних наук, професор, директор Інституту проблем виховання НАПН України, наголосив на пріоритетах виховання особистості та актуальності формування і розвитку в неї ціннісного ставлення до праці та ролі цінностей у духовній сфері особистості й життєвих вчинках.

Потому, учасники конференції заслухали звіт Семидубського ліцею про виконання програми експерименту з теми «Педагогічні умови виховання в учнів ціннісного ставлення до праці», який презентувала Наталія Білецька, заступник директора з навчально-виховної роботи.
Під час секційної роботи вчителі та учні Семидубського ліцею провели ХАЙ-ТЕК інновацій із проблеми формування та розвитку в учнів ціннісного ставлення до праці та продемонстрували нові технології, методи педагогічної взаємодії під час проведення занять із садівництва, квітникарства, бджільництва, музеєзнавства та народної творчості.

На заключному пленарному засіданні відбулась дискусійна платформа із обговорення позитивних і проблемних питань у вихованні ціннісного ставлення до праці та заслухано висновки незалежної громадської експертизи щодо результатів експерименту учасників конференції.

Завершилась конференція позитивною оцінкою звіту Семидубського ліцею про виконання програми експерименту членами Комісії з інноваційної діяльності НМР МОН України та презентацією науково-обгрунтованих рекомендацій із виховання ціннісного ставлення до праці в учнів ЗЗСО.

(126)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.