П’ятниця , 19 Жовтень 2018Home » Мiсто » На Дубенщині двічі відключатимуть газ

На Дубенщині двічі відключатимуть газ

У вівторок та четвер населені пункти Дубенщини лишаться без газу
Дубенське відділення ПАТ «Рівнегаз» інформує, що відповідно до виконання програми ремонтів та технічного обслуговування ПАТ «Укртрансгаз» та погодженого графіку виведення ГРС Рівненської ВТС Рівненського ЛВМУВГ з експлуатації для проведення ремонтно-профілактичних робіт з обов’язковою зупинкою ГРС буде зупинено:
17 липня з 09.00 до 20.00 години ГРС «Варковичі» (обслуговує населені пункти Озерянської, Мирогощанської, Варковицької та Сатиївської сільських рад).
19 липня 10.00 – 20.00 години ГРС «Дубно» (обслуговує наступні населені пункти м. Дубно, Тараканівської, Семидубської, Привільненської, Плосківської, Мирогощанської, Іваннівської та Гірницької сільських рад).

(1491)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

На Дубенщині двічі відключатимуть газ Reviewed by on . У вівторок та четвер населені пункти Дубенщини лишаться без газу Дубенське відділення ПАТ «Рівнегаз» інформує, що відповідно до виконання програми ремонтів та т У вівторок та четвер населені пункти Дубенщини лишаться без газу Дубенське відділення ПАТ «Рівнегаз» інформує, що відповідно до виконання програми ремонтів та т Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.