Понеділок , 22 Жовтень 2018Home » Мiсто » Можуть запровадити муніципальну карту для містян

Можуть запровадити муніципальну карту для містян

У Дубні думають як перевозити пільговиків у міському пасажирському транспорті
Вчора, 12 червня, за участю міського голови Василя Антонюка відбулась зустріч з приводу можливої співпраці міської влади, перевізників міста та АТ «Ощадбанк» щодо розробки механізму забезпечення права певних категорій громадян на пільговий проїзд у міському пасажирському транспорті.
Представники банківської установи озвучили пропозицію щодо впровадження у місті Дубно проекту «Муніципальна карта для містян», яка дасть можливість мешканцям міста користуватись пільговим проїздом у міському транспорті з перевагами банківського обслуговування у державному банку.
Під час зустрічі було обговорено технічні можливості реалізації вказаного проекту, його фінансове забезпечення, переваги від впровадження даного проекту для міста та його жителів.
Наразі сторони домовились обміркувати почуті пропозиції, здійснити відповідні розрахунки й невдовзі зустрітись для більш предметної розмови.
За матеріалами: Дубенська міська рада

(261)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Можуть запровадити муніципальну карту для містян Reviewed by on . У Дубні думають як перевозити пільговиків у міському пасажирському транспорті Вчора, 12 червня, за участю міського голови Василя Антонюка відбулась зустріч з пр У Дубні думають як перевозити пільговиків у міському пасажирському транспорті Вчора, 12 червня, за участю міського голови Василя Антонюка відбулась зустріч з пр Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.