Мешканець Дубенщини пригощає поліцейських кавою

Поліцейські оштрафували чоловіка, а він натомість запросив їх покавувати
В Україні програма «ТСЛ» розпочалась як соціальний проект підтримки поліцейських ще у жовтні минулого року коли один з київських закладів харчування першим вивісив синю стрічку, як знак допомоги правоохоронцям та видав дисконтні картки патрульним.
Тонка синя лінія позиціює правоохоронні органи як тонку межу між порядком і анархією. ЇЇ принципами є законність, допомога та підтримка, як зі сторони населення, так і зі сторони полісменів.
Згодом до програми долучилось і наше місто, а нещодавно і жителі області вирішили не стояти осторонь.
30-річний Олексій, власник кафе-магазину «Фазенда», що знаходиться у с.Тараканів Дубенського району, люб’язно пригощає полісменів ароматною кавою як вдень, так і вночі. Наголошує, що робота у них складна та небезпечна і своїм добробутом та впевненістю у завтрашньому дні завдячує патрульним. В горнятці кави вбачає символічну подяку за власну безпеку.

Знайомство з Олексієм відбулось ще задовго до появи проекту. Патрульні наклали відносно нього штраф за незаконне розміщення реклами. Натомість житель селища не обурився, як зазвичай це буває, а правопорушення усунув, кошти сплатив та припросив полісменів покавувати. Від того часу й дотепер у с. Тараканів правоохоронців пригощають ароматною кавою, повідомляють у Патрульній поліції Рівненської області.

(855)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.