Координаційна рада обере проекти на громбюджет

У Дубні розглянуть та оберуть достойні проекти, що реалізовуватимуть за кошти громадського бюджету
Засідання координаційної ради громадського бюджету міста Дубно відбудеться 19 листопада о 10.00 год. в малій залі засідань Дубенської міської ради (вул. Замкова,4,). Під час засідання розглянуть подані проекти, затвердять перелік проектів, які допускаються та не допускаються до голосування.
До участі запрошуються працівники структурних підрозділів Дубенської міської ради, представники громадської ради при виконавчому комітеті Дубенської міської ради, громадських організацій, виконавчого комітету, депутатського корпусу, автори проектів, жителі міста.
Голосування за подані проекти, які реалізовуватимуть за рахунок громадського бюджету наступного року, розпочнеться 20 листопада 2018 року. Голосування триватиме впродовж місяця до 20 грудня 2018 року.
Детальніше ознайомитися з проектами можна на он-лайн платформі Громадського бюджету м. Дубно за посиланням https://gp.dubno-adm.rv.ua. В голосуванні можуть взяти участь лише жителі міста Дубно (громадяни України віком від 18 років, які зареєстровані або проживають на території міста Дубно, що підтверджується офіційними документами – паспортом, довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, що підтверджують факт проживання в місті). Кожен житель міста, зазначений у пункті 1.2.6. розділу 1 Положення про Громадський бюджет у місті Дубно, має один голос та може особисто проголосувати за один проект.

(35)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.