Середа , 15 Серпень 2018Home » Область » Конфліктували з ножами

Конфліктували з ножами

На Радивилівщині чоловік хотів вирішити конфлікт ножем
Радивилівським відділом Дубенської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.121 КК України (спричинення умисного тяжкого тілесного ушкодження, небезпечного для життя в момент заподіяння).
При проведенні досудового розслідування слідчими Радивилівського відділу поліції встановлено, що на початку жовтня 2017 року 40-річний мешканець Радивилівського району в ході раптово виниклого словесного конфлікту зі знайомим, маючи умисел на спричинення тілесних ушкоджень з метою вирішення конфлікту на свою користь, ножем заподіяв тілесне ушкодження потерпілому у виді проникаючого поранення черевної порожнини.
За ініціативи прокуратури підозрюваний перебуває під цілодобовим домашнім арештом.
Тепер долю чоловіка на подальші 5-8 років вирішить суд, оскільки саме така міра покарання визначена законом України про кримінальну відповідальність за вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.121 КК України.
Керівник Дубенської
місцевої прокуратури                                                   Василь Мартинюк

 

(47)

Конфліктували з ножами Reviewed by on . На Радивилівщині чоловік хотів вирішити конфлікт ножем Радивилівським відділом Дубенської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінально На Радивилівщині чоловік хотів вирішити конфлікт ножем Радивилівським відділом Дубенської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінально Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.