Керівники закладів освіти відповідатимуть за приховування насильства

У Дубенській райдержадміністрації з освітянами розмовляли про булінг
Верховна рада ухвалила законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)».
Він стосується дошкільнят, школярів, студентів профтехнічної освіти та вишів, вчителів у дитсадках та школах, і педагогів у закладах вищої освіти. А також науково-педагогічних працівників та усіх учасників освітнього процесу, батьків у тому числі, повідомляють у Дубенській РДА.

З метою підвищення рівня інформованості керівників закладів освіти щодо форм, причин і наслідків насильства, булінгу (цькування), формування поваги до прав і свобод людини, нетерпимості до приниження її честі і гідності 22 лютого в Дубенській РДА провели інструктивно-методичну нараду для керівників закладів освіти з питань протидії булінгу (цькуванню).
Завідувач Дубенського РМК Наталія Мельнікова акцентувала увагу присутніх на тому, як наразі виглядає механізм з протидії цькуванню, який діє не лише для захисту дітей від цькування, а й для протидії булінгу над усіма учасниками освітнього процесу, зокрема освітянами та батьками.
Про відповідальність керівників закладів освіти щодо булінгу розповіла старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, капітан поліції Мирослава Вжос.

Завідувач кабінет-центру практичної психології та соціальної роботи РОІППО Юлія Мельник розкрила питання попередження шкільного цькування, зокрема: нормативно-правового забезпечення, форм, причин і наслідків насильства булінгу, діяльності працівників психологічної служби щодо протидії булінгу.

(494)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.