Інспектор праці перевіряє роботодавців міста    

При виявленні «стажерів» – можливі подальші інспекційні відвідування
З метою легалізації трудових відносин інспектор праці Управління Держпраці у Рівненській області Миронюк Н.О. спільно з інспектором праці Дубенської міської ради Лахманюк Л.М. продовжили проведення превентивної та роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання нашого міста.
30 жовтня 2019 року інспектори праці провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань дотримання законодавства про працю з 19 суб’єктами господарювання і поспілкувалися з працівниками та роботодавцями, які були на місцях по вулиці М.Грушевського.
За даними попереднього моніторингу, 7 найманих осіб назвали себе стажерами. Проте виявлені під час інформрейдів випадки «стажування», можуть слугувати для подальших інспекційних відвідувань.
19 роботодавців отримали «Пам’ятки про переваги легального працевлаштування» та роз’яснення щодо дотримання вимог трудового законодавства.
Пріоритетом у роботі залишається процес детінізації доходів і легалізації трудових відносин. Кожна людина має усвідомити перспективи і переваги офіційного працевлаштування, розуміти всі ризики та наслідки, які виникають при отриманні зарплати «у конверті». В управлінні праці очікують на плідну співпрацю з роботодавцями міста та позитивний результат від проведення превентивних заходів та роз’яснювальної роботи.
Головна мета редів – підвищення рівня обізнаності найманих працівників щодо своїх трудових прав, а роботодавців щодо необхідності дотримання вимог законодавства та робота у правовому полі.

(131)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.