Хто цього року отримав «Золотий колос» на Дубенщині

Жителі Дубенщини, підприємці, громади, керівники управлінь, колективів отримали нагороди «Золотий колос»
11 церемонія вручення рейтингу громадської шани «Золотий колос» розпочалася хореографічною композицією «Гра світла» у виконанні зразкового танцювального колективу «Ритми серця» Мирогощанської школи мистецтв, по завершенню якої учасники колективу утворили золотий колос.
Цьогоріч переможцями  рейтингу громадської шани «Золотий колос» 2016 стали:
в номінації «Захист Батьківщини» учасники антитерористичної операції Василь Гук та Назар Ткачук, про яких уже писав Інформаційний портал м. Дубно

у номінації «Служіння громаді» – Архієпископ Рівненський і Острозький УПЦ КП Іларіон.
Архієпископ Іларіон невтомний трудівничий у церковному і громадському служінні. З благословення та безпосереднього сприяння владики на Дубенщині відродилися монастирі.  Діють недільні школи. Владика часто відвідує Дубенщину та бере активну участь у церковному та громадському житті краю, а також достойно представляє Україну та Православну церкву на міжнародному рівні. Активно допомагає українській армії та учасникам волонтерського руху в Україні.

Номінація «Кращий підприємець» – приватний підприємець Ростислав Шегера.
Своє підприємство Ростислав Іванович створив понад 20 років тому. Наполеглива праця протягом усіх цих років дала змогу утвердитись сімейному бізнесу та розвиватись. Мережа магазинів, ресторан «Іква», готельно-ресторанний комплекс «Візит» в с. Панталія – окраса нашої Дубенщини, їх не минають ні закордонні гості, ні наші земляки. Тут створено понад 70 робочих місць, до Привільненської  громади щороку сплачується біля 400 тис. гривень податків. Як свідомий християнин, опікується духовними святинями Дубенщини, щоб кожен міг доторкнутися до великих джерел духовності, щоб очистити і наситити свій внутрішній храм та отримати сили від рідних святинь.

Номінація «Краща громада району» – Вербська сільська рада, голова Ірина Івашинюта.
Протягом останніх п’яти років сільською радою зроблено значний об’єм роботи щодо благоустрою території та добробуту мешканців сільської ради. У дошкільному навчальному закладі відкрито нову п’яту групу, проведено капітальний ремонт системи опалення. Встановлено ігровий майданчик, поновлено меблі, закуплені побутова техніка, килими та ін. Проведено капітальний ремонт стадіону, переодягалень, лавок, закуплено ворота для міні футболу, встановлено автобусну зупинку, смітники, огорожі на кладовищах, проведено освітлення вулиць. Виконано ремонт доріг, зареєстровано територіальну громаду, виготовлено паспорт водного об’єкта на любительський став, замовлено та виготовляється Генеральний план сіл Вербської сільської ради.

Номінація «Кращий товаровиробник» – сільськогосподарський виробничий кооператив «Нива», голова Петро Козарик.
Сільськогосподарський виробничий кооператив «Нива» (в минулому колгосп ім.. Пархоменка) очолив у 1990 році. За роки роботи в господарстві Петро Олександрович зарекомендував себе здібним організатором сільськогосподарського виробництва та принциповим керівником, який вміло спрямовує зусилля працюючих на підвищення ефективності виробництва. Петро Олександрович є одним з ініціаторів і активним учасником надання матеріальної допомоги на потреби учасникам АТО та сім’ям воїнів.

Номінація «Ефективний керівник» – начальник фінансового управління Дубенської РДА Тамара Рогашко, котра вдало організовує керівництво фінансовим управлінням, роботу по складанню та виконанню районного бюджету. Турбується за долю підлеглих працівників.

В номінації «Душі криниця» однакову кількість голосів набрали 2 номінанти – художній керівник будинку культури с. Верба Руслан Озірський та вокальний ансамбль «Джерело» будинку культури с. Привільне, керівник Тетяна Пенц.
Чуйна людина, справжній професіонал, здібний організатор і творчий митець Руслан Федорович користується авторитетом та повагою серед усіх жителів Вербської сільськї ради своєю добротою, тактовністю, веселою вдачею, активною громадською позицією та вмінням вчасно прийти на допомогу.  Руслан Федорович вміло організовує культурно-масові заходи, створені ним сценарії свят цікаві для людей різної вікової категорії, а очолювані ним колективи є учасниками районних, обласних та Всеукраїнських масових заходів, оглядів-конкурсів та фестивалів.

Вокальний ансамбль був створений у 1993 році під назвою «Берегиня». З 2005 року і на даний час колективом керує художній керівник БК Тетяна Пенц. Під її керівництвом ансамбль зріс в якісному звучанні та виконанні. Ансамбль неодноразово нагороджувався дипломами, грамотами та подяками, він є  переможцем районного фестивалю «Таланти твої, Рівненщино» та учасником Всеукраїнського конкурсу автентичного співу «Животоки».

Номінація «Вірність Гіппократу» – фельдшер Семидубської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Вікторія Козік.
Вікторія Федорівна працює на посаді фельдшера Семидубськї лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини з 1990 року після закінчення Дубенського медколеджу. За період роботи в колективі проявила себе відповідальним спеціалістом та здібним організатором. Добросовісно відноситься до своїх професійних обов’язків.

Номінація «Стежина до вершини знань» – головний спеціаліст відділу освіти Дубенської РДА Сергій Кедись – взірець сучасного управлінця, мудрий і творчий педагог. Висока активність, індивідуальний підхід, відповідальність та дисциплінованість, вміння спілкуватись із усіма учасниками навчало-виховного процесу забезпечують високу результативність педагогічної праці та управлінської діяльності, бачить перспективи розвитку освітньої галузі у сільській місцевості, успішно здійснює загальне керівництво діяльністю системи освіти району. Важливими професійними якостями Сергія Михайловича є управлінська компетентність, постійний пошук, безперервне вдосконалення своїх знань і майстерності.

Номінація «Краще господарство району» – фермерське господарство «Серпанок», голова Богдан Музика.
На протязі багатьох років ефективно працює галузь тваринництва, господарство затверджено як племрепродуктор з розведення м’ясної абердин-ангуської породи. Утримується 545 голів великої рогатої худоби, з яких 205 голів – маточне поголів’я корів. В зерновій галузі господарство є одним із найкращих в районі. Стабільно виплачується заробітна плата, розмір якої у 2016 році становить 3500 гривень. За багаторічну сумлінну працю, надання фінансової допомоги учасникам АТО та їх сім’ям, господарство на чолі з Богданом Мироновичем неодноразово нагороджувалося Державними нагородами, почесними грамотами та подяками.

Номінація «Спортивна гордість Дубенщини» – голова Дубенського районного фізкультурного товариства «Колос», голова Дубенської федерації футболу Олександр Кириченко.
Олександр Васильович активний, дисциплінований, відповідальний керівник фізкультурно-спортивної роботи. Забезпечує і проводить спортивно-масову роботу серед дітей, молоді, дорослого і ветеранського спорту. Серед ветеранів неодноразово займав призові місця у змаганнях з легкої атлетики, тенісу, дартсу та більярду. А районна рада  «Колос» за підсумками 2015 року серед 16 районів зайняла друге місце.

Номінантів вітали квітами, гучними оплесками та золотим дощем, кожну номінацію супроводжували холодні феєрверки. По завершенню свята всіх номінантів вітала спеціально запрошена гостя – переможниця XV міжнародного телерадіофестивалю «Прем’єра пісні» співачка Катя Бойко.

(88)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.