Вівторок , 19 Червень 2018Home » Мiсто » Хто та скільки платитиме за проїзд у міському транспорті

Хто та скільки платитиме за проїзд у міському транспорті

У Дубні затвердили нові тарифи на проїзд у громадському транспорті
На засіданні виконавчого комітету Дубенської міськради15 червня. Згідно з поданими даними міських перевізників та відповідно до проведених економістами міської ради розрахунків за проїзд у маршрутках дубенчани сплачуватимуть вже не 3 гривні, а – 4 гривні. Тариф для дітей становитиме – 2 гривні (без обмежень в часі), а пенсіонери сплачуватимуть також по 2 гривні з 9.00 до 16.00.
Як пояснила начальник відділу економіки та власності міськради Мирослава Піддубник, для пенсіонерів та дітей вартість проїзду – зрівняли, бо ж не може так бути, щоб діти платили більше.
Натомість на виконкомі обговорювалася можливість зменшення вартості проїзду для дітей до 1 гривні в період 2017-2018 навчального року. Це, можливо, вирішать на сесії депутати, якщо в міському бюджеті будуть зайві кошти на компенсацію проїзду перевізникам. Також в рішенні виконкому обумовлено, що проїзд у міському пасажирському транспорті вартуватиме для школярів 2 гривні при пред’явленні учнівського посвідчення. Бо ж у проекті рішення, яке ґрунтується на законодавстві, в категорію «учні загальноосвітніх навчальних закладів» врахували лише дітей віком до 14 років. Тобто старшокласники платили б по 4 грн. Тож на засіданні внесли уточнення «за наявності учнівського посвідчення». Таким чином, всі дубенські школярі їздитимуть на половину дешевше, без часових обмежень.
Обговорювали і подорожчання проїзду для пенсіонерів міста. Було зауважено, якщо не піднімуть тариф для пенсіонерів від 1 до 2 гривень, то для школярів поїзд становитиме не 2 гривні, а – 3.
Про те, чому доводиться підвищувати вартість проїзду пояснював член виконкому, підприємець-перевізник Руслан Федорчук – збільшилися податки, зросла мінімальна зарплатня, вартість паливно-мастильних матеріалів, запчастин. Перевозити пасажирів тепер – дорого і не рентабельно. Бізнесмен нарікав на те, що автобуси, взяті в кредит, на наших дорогах швидко зношуються і заробити на новий транспорт вартістю у 1 мільйон 200 тисяч, перевозячи 60% пасажирів-пільговиків – не можливо.

Міський голова Василь Антонюк наголосив на тому, що перевізникам варто зважати на стан транспорту, чистоту в салоні та порекомендував бути шанобливими до пасажирів, «повернутися до них обличчям», знайти ввічливих водіїв. Мовляв, якщо не виправляться, то в Дубні працюватимуть інші перевізники.
Серед членів виконкому прозвучало справедливе зауваження: переглянути та оптимізувати графіки маршрутів та нарешті розмістити розклад на всіх зупинках.
За підвищення вартості проїзду у транспорті члени виконкому проголосували без особливих зауважень. Проте закликали раду все-таки зменшити вартість проїзду для учнів у громадському транспорті до 1 гривні та знайти у бюджеті гроші на компенсацію для перевізників.
Безкоштовно без часових обмежень у громадському транспорті Дубна перевозитимуть такі категорії: інвалідів війни I, II, III групи; інвалідів I, II групи та осіб, що супроводжують інваліда I групи; дітей-інвалідів та осіб, що супроводжують дітей-інвалідів; дітей з багатодітних сімей; дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування; учасників бойових дій; учасників АТО; членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО; ліквідаторів аварії на ЧАЕС І та II категорій; реабілітованих жертв політичних репресій, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами.
Рішення виконкому про підвищення вартості проїзду у міському пасажирському транспорті набуде чинності з дня оприлюднення у тижневику «Наше Дзеркало».

(312)

Хто та скільки платитиме за проїзд у міському транспорті Reviewed by on . У Дубні затвердили нові тарифи на проїзд у громадському транспорті На засіданні виконавчого комітету Дубенської міськради15 червня. Згідно з поданими даними міс У Дубні затвердили нові тарифи на проїзд у громадському транспорті На засіданні виконавчого комітету Дубенської міськради15 червня. Згідно з поданими даними міс Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top