Громадськість навчали участі у формуванні місцевої політики

Опора провела тренінг для дубенчан
Громадянська мережа ОПОРА у понеділок, 27 листопада, організувала у Дубні цікавий тренінг «Особливості партисипації та інструменти участі громадян у формуванні місцевої політики». Навчання відбувалось в рамках проекту «Посилення відповідальної участі громадян в управлінні містом», який реалізовується за сприяння Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації і метою якого є підвищення рівня комунікації між владою та громадою міста.

Після оригінального знайомства учасники тренінгу дізнались від спікера Андрія Токарського, що таке «партисипація», інструменти участі громадян у формування місцевої політики та особливості їхнього використання. Також говорили на занятті про особливості публічних консультацій, принципи, яких варто дотримуватись при їхньому проведені, форми, використовуючи досвід польських міст. Учасники заходу спробували себе у виконанні практичних завдань, зокрема, на існуючих прикладах з’ясовували яких помилок допустились при проведенні публічних консультацій зазначені фахівці, , чому так сталось, чого можна було уникнути, щоб це дало і т.д.

Вищезазначений тренінг був у Дубні першим, заплановано, що ОПОРА проведе ще 2 семінари, але уже на інші теми. Коли це буде та чому навчатимуть – Інформаційний портал м. Дубно проінформує читачів.

(70)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.