П’ятниця , 25 Травень 2018Home » Країна » Громади Рівненщини знайомлять із змінами у законодавстві

Громади Рівненщини знайомлять із змінами у законодавстві

Представники міст, селищ та громад області вивчали законодавчі зміни у сфері архітектури та містобудування
Захід відбувся у рамках роботи Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Фахівці проекту організували практикум з вивчення законодавства: «Застосування ОМС стобудівного законодавства, організація виконання повноважень у сфері архітектурно – будівельного контролю».
Учасники практикуму – міські та селищні голови, секретарі рад та керуючі справами виконкомів. Серед важливих питань, які розглянули – децентралізація повноважень у сфері Державного архітектурно-будівельного контролю, створення управління ДАБК (на досвіді м. Рівного), завдання і повноваження органів місцевого самоврядування у сфері державного архітектурно-будівельного контролю, законодавчі аспекти управління, контролю та нагляду у сфері архітектурно-будівельної діяльності, утворення та набуття, а також механізм передачі повноважень архітектурно-будівельного контролю.
Присутнім розповіли про законодавчу базу у сфері архітектури та містобудування, її практичне застосування. Оглянули зміни у містобудівельному законодавстві.
У результаті роботи учасники практикуму розглянули й інші проблемні питання, та прийняли низку звернень до законотворців, аби вирішити їх. Зокрема, щодо прозорості формування тарифів, відшкодування субсидій для комунальних підприємств, а також про підстави нарахування субсидії мешканцям ОСББ, та інші.
За матеріалами: проект ПУЛЬС USAID Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України

(164)

Громади Рівненщини знайомлять із змінами у законодавстві Reviewed by on . Представники міст, селищ та громад області вивчали законодавчі зміни у сфері архітектури та містобудування Захід відбувся у рамках роботи Проекту «Розробка курс Представники міст, селищ та громад області вивчали законодавчі зміни у сфері архітектури та містобудування Захід відбувся у рамках роботи Проекту «Розробка курс Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top