середа , 21 Лютий 2018Home » Країна » Громади Рівненщини переймали досвід громади на Тернопільщині

Громади Рівненщини переймали досвід громади на Тернопільщині

Делегація представників Рівненщини у складі міських та селищних голів, представників об’єднаних громад з робочим візитом відвідала Шумську міську ОТГ Тернопільської області
Шумська громада існує вже два роки, відтак розповідати про власні успіхи там не соромляться. Громада нараховує 22 тисячі населення, з яких понад 5 тисяч проживають у місті Шумськ. Голова громади Володимир Плетюк гостям зробив презентацію діяльності громади.
Першочергово у громаді зайнялися освітою, зокрема, ремонтують та оснащують школи, садочки. Ремонтують дороги, встановлюють та замінюють вуличне освітлення. Завдяки проекту GIZ громада тепер має новий сучасний ЦНАП.

Зокрема, з гордістю показують футбольний майданчик зі штучним покриттям. Цю ідею реалізували за проектом співфінансування спільно з Федерацією футболу України.

Тепер громада мріє про зону відпочинку поблизу міста. На території є озеро загальною площею понад 7 гектарів, але надто занедбане. Відтак, спільними зусиллями вирішили привести його до ладу та облаштувати там зону відпочинку. Роботи вже розпочалися.
Щодо передачі повноважень, то Шумська громада поки що взяла лише освіту. Медицину можливо приймуть наступного року. Кажуть, складна ситуація і з культурою, адже будинки культури у селах у вкрай поганому стані.
Рівненська делегація таким візитом задоволена, адже подивитися як живе міська громада на Тернопільщині поїхали не лише вже об’єднані громади, а й ті, хто лише думає про зміни та утворення громади.
За матеріалами: Проект ПУЛЬС (USAID) Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України

(100)

Громади Рівненщини переймали досвід громади на Тернопільщині Reviewed by on . Делегація представників Рівненщини у складі міських та селищних голів, представників об’єднаних громад з робочим візитом відвідала Шумську міську ОТГ Тернопільс Делегація представників Рівненщини у складі міських та селищних голів, представників об’єднаних громад з робочим візитом відвідала Шумську міську ОТГ Тернопільс Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top