Готівку в опалювальний сезон отримають пільговики, що звернуться до 15 жовтня

До відома пільговиків Дубна
Відповідно до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі», з 01.10.2019 року пільги на оплату житлово-комунальних послуг будуть надаватися у готівковій формі. Про це інформують в управлінні праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради
Пільговики, які бажають отримувати пільги готівкою мають подати до управління (м. Дубно вул. Кирила і Мефодія, 16 каб. № 2) заяву, у якій зазначаються реквізити рахунка для виплати пільг, відкритого в АТ «Ощадбанк». Громадянам, які звернуться із заявою до 15 жовтня – виплата пільг здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального сезону, які звернуться після 15 жовтня – з початку неопалювального сезону.
З метою підготовки до реалізації з 01.10.2019 року Порядку просимо пільгові категорії населення надати інформацію про мобільні телефони, паспорти та ідентифікаційні номери пільговиків та членів сім’ї, на яких поширюється пільга.
Пільговики зобов’язані повідомляти управління про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг.
За отриманням консультацій звертатися в управління праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради за адресою: м. Дубно вул. Кирила і Мефодія,16, І поверх, каб. №2, тел. 4-19-51.

(428)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.