Гирьовики привезли срібло із Кубка України

Гирьовики Дубенської районної спортшколи на Кубку України
6-9 квітня у Хмельницькому відбувся Кубок України з гирьового спорту серед дорослих. В змаганнях прийняли участь 20 команд з багатьох областей України. Добре на цих змаганнях виступили вихованці Дубенської районної спортивної школи, виборовши дві срібні медалі.
У ваговій категорії (до 73 кг) срібним призером став Степанюк Тарас із с. Стовпець, у ваговій категорії (до 78 кг) срібним призером став майстер спорту Микола Фесюк, якому не вистачило два підйоми до нормативу майстра спорту міжнародного класу. Тренує спортсменів заслужений тренер України Леонід Момотюк. Серед ветеранів непогано виступив тренер-викладач районної спортивної школи Валерій Продун, зайнявши  четверте місце.