Фольклорне свято «З народної криниці» розпочало друге десятиліття (фото)

На Дубенщині гучно відгриміло свято народних традицій, творчості, ремесел та кулінарних шедеврів
Вже водинадцяте гучно відгримів фестиваль «З народної криниці» – свято, до якого ретельно готуються сільські, селищні ради і вже й територіальні громади всієї Дубенщини. Захід «З народної криниці» вже став традицією, справжнім святом жнив та багатства українських традицій, мистецтва, звичаїв, колориту та самобутності Дубенського краю.

Народна творчість була представлена у всій її красі та звичаях, переданих від діда-прадіда. За традицією фестивалю, цьогоріч майстри та майстрині ужиткового мистецтва, гончарства, різьбярства, ковалі, в’язальниці, вишивальниці, швачки, художники, рукодільниці тощо підготували до фестивального ярмарку свої вироби. А найкращі ґаздині краю – приготовлені з душею, кулінарні шедеври за давніми та сучасними рецептами української кухні, короваї за переданими з покоління в покоління рецептами. А в тих стравах, калачах та хлібах – вся щедрість та багатств земель Дубенщини.На фестивалі ярмаркували, частувалися, пригощалися, веселилися, співали, віншували, пританцьовували. Вишиванка – як невід’ємний атрибут фестивалю прикрашала від малого до великого.Кожна сільська рада підготувала свою родзинку. Адже немає такого куточка на Дубенщині, де б не було чим пишатися. Все різнобарв’я народного мистецтва у всіх його гранях на святі «З народної криниці» переплелося з фольклорною народною піснею, танцем, словом та жартом.


Краян віншувала влада, гості з регіону, інших міст та куточків країни, за кордону, які, відвідавши фестиваль, обов’язково привезуть часточку традицій з нашої народної криниці до своїх осель те переповідатимуть як шанують народні звичаї та плекають українське на Дубенщині.

(752)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.