Четвер , 20 Вересень 2018Home » Мiсто » Фольклорне свято «З народної криниці» розпочало друге десятиліття (фото)

Фольклорне свято «З народної криниці» розпочало друге десятиліття (фото)

На Дубенщині гучно відгриміло свято народних традицій, творчості, ремесел та кулінарних шедеврів
Вже водинадцяте гучно відгримів фестиваль «З народної криниці» – свято, до якого ретельно готуються сільські, селищні ради і вже й територіальні громади всієї Дубенщини. Захід «З народної криниці» вже став традицією, справжнім святом жнив та багатства українських традицій, мистецтва, звичаїв, колориту та самобутності Дубенського краю.

Народна творчість була представлена у всій її красі та звичаях, переданих від діда-прадіда. За традицією фестивалю, цьогоріч майстри та майстрині ужиткового мистецтва, гончарства, різьбярства, ковалі, в’язальниці, вишивальниці, швачки, художники, рукодільниці тощо підготували до фестивального ярмарку свої вироби. А найкращі ґаздині краю – приготовлені з душею, кулінарні шедеври за давніми та сучасними рецептами української кухні, короваї за переданими з покоління в покоління рецептами. А в тих стравах, калачах та хлібах – вся щедрість та багатств земель Дубенщини.На фестивалі ярмаркували, частувалися, пригощалися, веселилися, співали, віншували, пританцьовували. Вишиванка – як невід’ємний атрибут фестивалю прикрашала від малого до великого.Кожна сільська рада підготувала свою родзинку. Адже немає такого куточка на Дубенщині, де б не було чим пишатися. Все різнобарв’я народного мистецтва у всіх його гранях на святі «З народної криниці» переплелося з фольклорною народною піснею, танцем, словом та жартом.


Краян віншувала влада, гості з регіону, інших міст та куточків країни, за кордону, які, відвідавши фестиваль, обов’язково привезуть часточку традицій з нашої народної криниці до своїх осель те переповідатимуть як шанують народні звичаї та плекають українське на Дубенщині.

(724)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Фольклорне свято «З народної криниці» розпочало друге десятиліття (фото) Reviewed by on . На Дубенщині гучно відгриміло свято народних традицій, творчості, ремесел та кулінарних шедеврів Вже водинадцяте гучно відгримів фестиваль «З народної криниці» На Дубенщині гучно відгриміло свято народних традицій, творчості, ремесел та кулінарних шедеврів Вже водинадцяте гучно відгримів фестиваль «З народної криниці» Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.