Фінансові послуги відтепер доступні в Укрпошті

59 сільських поштових відділень на Рівненщині надаватимуть можливість клієнтам скористатися фінансовими послугами
В рамках співпраці  Укрпошти та Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) 59 сільських поштових відділень Укрпошти на Рівненщині надаватимуть можливість клієнтам скористатися фінансовими послугами ПУМБу, в т. ч. послугами кредитування.
Наразі ця можливість доступна у 30 відділеннях Укрпошти Рівненщини, до кінця серпня нею можна буде скористатись ще у 29.
«Ми розширюємо співпрацю та збільшуємо географію присутності з банком. Підприємство, маючи найбільшу мережу відділень в Україні, поступово стає тим містком, завдяки якому наші клієнти в невеликих містах і селах зможуть отримувати банківські послуги через найближче поштове відділення. Так ми крок за кроком продовжуємо розширювати можливості фінансового супермаркету Укрпошти, в рамках якого наші клієнти будуть отримувати широкий спектр фінансових послуг», – відзначив директор департаменту фінансового бізнесу Укрпошти Артур Муравицький.
Як раніше повідомлялося, Укрпошта та ПУМБ в лютому 2018 року запустили спільний проект співпраці. Тоді він розпочався зі 127 поштових відділень в Дніпропетровській, Львівській, Сумській, Хмельницькій, Харківській, Волинській та Кіровоградській областях. Наразі проект масштабовано на територію всієї країни.
Мережа відділень Укрпошти становить 11,5 тисяч відділень та є найбільшою в Україні. Основні напрямки діяльності компанії – поштово-логістичні, фінансові послуги, торгівля, а також інша комерційна діяльність.
За матеріалами: Прес-служба ПАТ «Укрпошта»

(206)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.