Субота , 22 Вересень 2018Home » Країна » Екс-начальник дубенських поліцейських став заступником на Хмельниччині

Екс-начальник дубенських поліцейських став заступником на Хмельниччині

Володимира Голубоша призначено заступником начальника ГУНП в Хмельницькій області
Колишній начальник Дубенського відділу поліції Володимир Голубош, який очолював його з червня 2016 по березень 2017 року, відтепер працюватиме на Хмельниччині.
Під час наради начальник ГУНП в Хмельницькій області 8 листопада Василь Віконський представив керівному складу поліції Володимира Голубоша – нового заступника начальника управління – керівника кримінальної поліції, повідомляє Інформаційний портал м. Дубно з посиланням на Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області.

Полковник поліції Володимир Голубош в органах внутрішніх справ з 1995 року. До призначення заступником начальника ГУНП в Хмельницькій області обіймав посаду начальника відділу Департаменту карного розшуку Національної поліції України.
Нагадаємо, що від 24 квітня 2017 року тимчасове виконання обов’язків начальника Дубенського відділу поліції покладено на полковника поліції Романа Панасюка.

 

(204)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Екс-начальник дубенських поліцейських став заступником на Хмельниччині Reviewed by on . Володимира Голубоша призначено заступником начальника ГУНП в Хмельницькій області Колишній начальник Дубенського відділу поліції Володимир Голубош, який очолюва Володимира Голубоша призначено заступником начальника ГУНП в Хмельницькій області Колишній начальник Дубенського відділу поліції Володимир Голубош, який очолюва Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.