Дві смерті від інфекційних хвороб зареєстрували в новому році

На Рівненщині понад 200 людей захворіли на кір за перший тиждень нового року
Шістнадцятирічна дівчина з Острозького району померла від грипу. Другого січня вона звернулася за медичною допомогою та її відразу госпіталізували до відділення анестезіології та інтенсивної терапії Острозької ЦРЛ. На жаль, комплекс необхідних реанімаційних заходів виявився неефективним. Вже сьомого січня дівчина померла. Заключний діагноз – грип, вірусний енцефаліт. Діагноз підтвердили у вірусологічній лабораторії. Дівчина не була щеплена проти грипу.
Від ускладнень кору помер 49-річний квасилівчанин. Чоловік захворів на кір 19 грудня минулого року та не був щеплений. Чоловік звернувся за медичною допомогою лише 24 грудня. Пацієнта госпіталізували в інфекційне відділення Рівненської ЦРЛ. У зв’язку із важким перебігом захворювання вже 27 грудня був переведений у відділення інтенсивної терапії і анестезіології. Шостого січня чоловік помер. Заключний діагноз: набряк головного мозку, коревий енцефаліт. Важку форму кору підтвердили лабораторно.
Також в Управлінні охорони здоров’я Рівненської ОДА повідомляють, що двісті сорок осіб захворіло на кір в області у перший тиждень нового року. З них – 105 людей – не щеплені проти кору. Серед захворілих переважна кількість – діти від 4 до 9-ти років.

(358)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.