Двері лікарні відкрили не лише для хворих (фото)

У Дубенській ЦРЛ провели День відкритих дверей
Своєрідна екскурсія лікувальним закладом відбулась 6 лютого. Ініціював її голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк. На Дні відкритих дверей у ЦРЛ побували працівники адміністрації, райради, начальник поліцейських, служби безпеки, керівник місцевої прокуратури, члени громадських рад в місті та районі та представники ЗМІ. Від міста був лише заступник міського голови Василь Скринчук, хоча в оголошенні запрошували представників міської ради, депутатського корпусу районної та міської ради, громадськість.


В бахілах, халатах та масках присутні ходили з відділення у відділення, де медичні працівники демонстрували нове обладнання, розповідали, що змінилось на краще, що відремонтували тощо. Відділення анестезіології та інтенсивної терапії, клініко-діагностична лабораторія, неврологічне, травматологічне, хірургічне, приймальне, а також інсультний блок і харчоблок – ті частини лікарні, коридорами яких пройшла делегація. У багатьох з них – зроблені ремонти, хоча й подекуди не завершені, покращена матеріальна база. Але на думку Василя Скринчука, заклад в гіршому стані, аніж КЗ «Пологовий будинок». Але ж останній новіший, аніж райлікарня і коштів на ремонти – виділяється чимало.


Особливий акцент медики зробили на новому обладнанні, яке дозволяє якісніше надавати допомогу пацієнтам. Завідуючий хірургічного відділення Володимир Крохмаль розповів чимало про операції, в тому числі малотравматичні лапароскопічні. Виявляється за минулий рік у лікарні зробили близько півтори тисячі операцій, тобто в середньому 5 щодня, а це – багато. У відділенні не вистачає лікарів, хірурги звільняються і виїжджають за межі Дубна. Двоє ескулапів поїхали заробляти гроші за кордон, ще один – повернувся додому на Львівщину. Та попри це в лікарні не здаються. Головний лікар закладу зазначив, що вже є напрацювання і домовленості, аби робити гінекологічні операції за допомогою лапароскопа. Принагідно Віталій Табачук подякував керівництву району за надання коштів та народній депутатці Ірині Луценко за сприяння в придбанні дорогої медтехніки.

Останнім, куди заглянула делегація, був харчоблок. Тут присутніх почастували щойно спеченим хлібом власного виробництва, який дають хворим. Видно, що люди люблять свою роботу, щодня випікають по 50 або 100 булок. Але й просять покращити умови праці. У сусідній кухні – покладена плитка, новий посуд, великий холодильник з запасами.Тут і екскурсія лікарнею завершилась, і кожен з присутніх зробив якісь висновки про побачене і почуте. Але чи вплине це на міську раду, депутатів у їхніх рішеннях щодо Дубенської ЦРЛ – не відомо. Швидше всього, міські обранці і надалі наполягатимуть, аби районні колеги передали медзаклад на баланс Дубна.

(730)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.